Feedback

Матусин день

29.09.2016 300
Ми називаємо її по-різному у різних країнах, вона має різні імена, різний вік, але те тепло, яке вона несе кожному з нас, завжди однаково жагуче.
Звичайно, що мова йде про маму!Це та Людина, яка заслуговує, аби їй щодня дарували квіти, говорили приємні слова, цілували її теплі, ніжні руки!.. Адругої неділі травня Ти просто зобов’язаний це зробити.
Адже у всьому світі цього дня вшановується жінка-мати. В Україну ця традиція прийшла давно, але через численні заборони лише з 2000 року це свято відзначається на загальнонаціональному рівні.
Тому вітаю усіх матусь: теперішніх і майбутніх з цим чудовим святом! Гарного вам настрою, розуміння від дітей, любові, ніжності і багато-багато квітів!
Ти теж не забудь привітати свою матуся! Як Ти це зробиш, не дуже важливо. Головне — Твоя увага, любов, ніжність, вдячність і турбота!


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання до дня матері, в якому знаходиться 14 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: pustunchikЦікаві статті

 • Травневі свята 2017 в Україні: як відпочиваємо

  Травневі свята 2017 в Україні: як відпочиваємо

  Травень - один із найбагатших місяців у році за кількістю свят. У травні ми традиційно відзначаємо три офіційних святкових дні. При цьому в 2017 році два тижні поспіль українці отримають по 4 вихідних дня з суботи по вівторок включно.Останнім часом в інтернеті йде бурхливе ... 1184

 • Матусин день

  Матусин день

  Людина, що оберігає, розуміє, допомагає, захищає, пестить, леліє і по-справжньому любить. Хто вона? Варіантів бути не ... 298

 • Як у світі почали святкувати День матері

  Як у світі почали святкувати День матері

  Щорічно у другу неділю травня ми відзначаємо День матері. В Україні він став офіційним тільки у 2000 році. А ось у багатьох інших країнах світу його святкують на державному рівні вже порівняно давно. З чого ж усе ... 248

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт