Feedback

Андріївські вечорниці — весела забава!

29.09.2016 538
Оскільки Андрія вже припадає на різдвяний піст, то й їжу готували пісну, проте різноманітну: на столі були страви з круп, гороху, капусти, грибів та риби. Звісно, не обходилося без голубців, а вареники — о, це був обов'язковий пункт у меню! Із капустою й картоплею, смаженою цибулькою і квасолею, вишнями, сиром, а для гадання на судженого та для хлопців — ще й із сіллю, перцем, борошном і навіть попелом чи клоччям!
Продукти на Андріївські вечорниці приносили переважно парубки. А ось дівчата мали потурбуватися про випічку — калиту й балабушки. Останні потрібні були для ворожіння. Воду на них дівчата мали нести із криниці чи ополонки в роті! Та мало кому вдавалося це зробити з першої спроби — хлопці перестрівали їх і смішили.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Святого Апостола Андрія Первозваного, в якому знаходиться 15 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: pustunchik

Цікаві статті

  • Як дівчата долю розгадують на Андрія?

    Як дівчата долю розгадують на Андрія?

    Головні питання, які найбільше цікавили дівчат починаючи з доісторичних часів і аж до сьогодні, стосувалися вибору майбутнього чоловіка та очікування такого жаданого ... 845

  • Андріївські вечорниці — весела забава!

    Андріївські вечорниці — весела забава!

    Чи знаєш Ти, яке свято колись було одним із найвеселіших для української молоді? Вечорниці на Андрія — це й мальовничі народні звичаї, і ворожіння на судженого, і смачні страви, і навіть шалені пустощі, за які ніхто не ... 538

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в листопаді

Інформери на Ваш сайт