Feedback

Що надумано – то збудеться!

18.08.2016 715

Якщо, відкусивши шматочок яблука, загадати бажання, то воно неодмінно збудеться. Здавна дівчата в селах їли яблука, міркували про наречених і примовляли: «Що надумано – то збудеться!». Обряди на Яблучний Спас проводять і сьогодні.
Крім того, у святковий день влаштовувалися ярмарки, ходили в поля проводжати захід сонця, літо, співали пісні. «Прийшов Спас – пішло літо від нас». Багаторічні спостереження показують, що після Спаса ночі зазвичай стають холоднішими. Звідси й приказка про «рукавиці про запас». А одна з прикмет говорить: «Який Другий Спас, такий і січень». Якщо у цей день жарко, то січень буде малосніжний, а якщо дощ, то взимку буде багато снігу.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Преображення Господнього 2024, в якому знаходиться 9 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: igotoworld

Цікаві статті

 • Перший Спас — Медовий

  Перший Спас — Медовий

  У серпні є три свята, що звуться Спасами, і перший з них — Медовий Спас – відзначається 14 серпня. У цей день колись починали збирати мед. За переказами, князь Володимир саме в цей день прийняв хрещення, тому у стародавньому Києві 14 серпня освячували воду в Дніпрі і називали ... 6418

 • Чому Спас називають Яблучним?

  Чому Спас називають Яблучним?

  Свято Преображення обрано для благословення ... 1033

 • Яблучний (Яблуневий) Спас – 19 серпня

  Яблучний (Яблуневий) Спас – 19 серпня

  Традиційно до святкування Яблучного Спаса починають готуватися за 2 ... 2095

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт