Feedback

Що подарувати хлопцеві на 9 років

20.09.2013 2042
По-друге, хлопчику можна подарувати захоплюючу книгу про подорожі або навіть цілу серію книг про тварин, видатних людей, які залишили свій слід в розвитку і становленні країни.
По-третє, хлопчику будуть завжди цікаві іграшки, які можна трансформувати в різні машинки. Це можуть бути роботи, машини, танки. Така іграшка буде завжди цікава вашій дитині, а також буде сприяти тому, що малюк сам потім буде прагнути сконструювати щось подібне.
Що подарувати хлопцеві на 9 років?
Також ніколи неї буде зайвим і марним різний спортивний інвентар. В якості нього можуть виступати м'ячики, лижі, ковзани, роликові ковзани, хокейне спорядження і тенісні ракетки. Можете бути впевнені, що подібні предмети тільки підігріють інтерес вашої дитини до спорту і дозволять вам до нього приєднатися. У випадку якщо ви його запишіть в яку-небудь спортивну секцію, то пізніше він вам буде тільки вдячний.

Нарешті, при наявності у вас великої кількості матеріальних засобів, ви можете купити дитині мобільний телефон або суперсучасну ігрову приставку, яка буде включати в себе навушники, джойстики та інші предмети. Будьте впевнені, що даний подарунок буде завжди хотіти, як справжній сучасний хлопчисько.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання із днем народження онуків, в якому знаходиться 57 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: ПодаруночокЦікаві статті

 • Що подарувати дитині на 3 роки?

  Що подарувати дитині на 3 роки?

  ​Святкування трирічної річниці вашої дитини значно відрізняється від святкування першого року, та й від наступних днів народжень. У трирічному віці дитина вже запам'ятовує все, що відбувається з ним, він чекає приходу певних людей, когось може не любити, а хтось, навпаки, ... 1110

 • Що подарувати дівчинці?

  Що подарувати дівчинці?

  Вибір подарунка для дитини - один з найбільш непростих питань для дорослого. Нинішні діти сильно відрізняються від попередніх поколінь, тому практично неможливо використовувати власний досвід або досвід молодших ... 885

 • Дитячі подарунки

  Дитячі подарунки

  Ви можете подумати, що дитина буде радіти будь-якому подарунку, який він отримав. Однак це не зовсім так, адже діти є самим капризним народом. Пройде всього кілька годин і дитина може забути про вашу іграшці, хоча це може статися і через 10 хвилин. Догодити дитині досить ... 779

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт