Feedback

Лікар-дієтолог

11.08.2016 67
Лікарі-дієтологи затребувані в медичних багатопрофільних центрах, поліклініках, лікарнях, центрах, що спеціалізуються на схудненні, - спортивних організаціях. Дієтологи, які досягли певного рівня, займаються приватною практикою. Обов'язки лікаря-дієтолога безпосередньо залежать від місця його роботи. У лікарнях і санаторіях дієтологи відповідають за харчування пацієнтів. На основі діагнозу складається відповідна дієта на кілька днів. Дієтолог контролює склад і процес приготування, спосіб зберігання їжі. У спеціалізованих клініках дієтологи консультують пацієнтів з вибору дієти в залежності від цілей. У спортивних клубах дієтологи допомагають спортсменам і тренерам в організації правильного харчування для досягнення спортивного результату або певного рельєфу м'язів. Як і для будь-якого лікаря, дієтолога важливо мати почуття відповідальності і співчуття перед пацієнтом. У роботі допоможе комунікабельність, доброзичливість, акуратність, націленість на результат.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День медичного працівника України, в якому знаходиться 73 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

 • Лікар швидкої допомоги

  Лікар швидкої допомоги працює в медичній службі або в приватних ... 345

 • Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт - фахівець з діагностики захворювань, вивчення загального стану здоров'я ... 325

 • Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог це лікар, який відповідає за безболісність і безпеку для пацієнта проведення хірургічних ... 281

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт