Feedback

Косметолог

11.08.2016 288
Завдання фахівця косметолога - домогтися здорового і доглянутого зовнішнього вигляду пацієнта.
Косметологи без вищої освіти займаються практикою на дому, в салонах краси або SPA-центрах. Професійні лікарі-косметологи працюють в науково-дослідних центрах, медичних установах і косметологічних клініках. Поняття косметології широке. Різні методики дозволяють виправити абсолютно різні дефекти зовнішності. Кожен напрямок - це окремий пласт, що вимагає своєї підготовки. Косметологи-естетист може проводити тільки косметичні процедури, які вирішують незначні проблеми зовнішності (масажі, обгортання, маски, чистка). Дерматологи-косметологи - це вже лікарі з вищою освітою, здатні провести діагностику і призначити лікування. Пластичний хірург - фахівець вищого рівня, здатний виправити недоліки зовнішності хірургічним шляхом. З дипломом про вищу освіту або без нього обов'язок косметолога бути чесним перед пацієнтом. Головне - не нашкодити життю і здоров'ю людини. Оскільки розмова йде про здоров'я людини, косметолог за визначенням повинен бути охайним і педантичним. У роботі допоможуть ввічливість і доброзичливість, чутливі пальці і уважність до дрібниць.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Всесвітній день медичних сестер, в якому знаходиться 7 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

  • Косметолог

    Косметолог

    Косметолог допомагає виправити естетичні недоліки шкіри за допомогою спеціальних препаратів або професійного ... 287

  • Медсестра

    Медсестра

    Медсестра є професійним помічником лікаря в лікарні, в інших установах - головний спеціаліст з надання першої медичної ... 315

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт