Feedback

Медсестра

11.08.2016 316
Лікарні, дитячі установи, військові частини, санаторії, курорти, будинки відпочинку. Перш за все, медсестра повинна вміти зробити перев'язку, укол, накласти джгут, дати ліки, поміряти температуру - це навички, вироблені ще на стадії навчання. При влаштуванні на роботу, коло обов'язків стає значно ширше, все залежить від відділення і спеціалізації лікаря, з яким працює медсестра. Медсестра в поліклініці веде прийом хворих, стежить за амбулаторними картами, отримує дані аналізів, забезпечує наявність стерильних предметів під рукою лікаря. У кабінеті фізіотерапії медсестра працює зі спеціальними приладами (ультразвук, електрофорез та ін.). У відділеннях лікарні медсестри роблять уколи, ставлять крапельниці, стежать за лікуванням, призначеним лікарем, в екстрених ситуаціях надає невідкладну допомогу. В операційній медсестра відповідає за готовність обладнання, забезпечує безперервність роботи хірурга.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Всесвітній день медичних сестер, в якому знаходиться 7 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

  • Косметолог

    Косметолог

    Косметолог допомагає виправити естетичні недоліки шкіри за допомогою спеціальних препаратів або професійного ... 289

  • Медсестра

    Медсестра

    Медсестра є професійним помічником лікаря в лікарні, в інших установах - головний спеціаліст з надання першої медичної ... 316

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт