Feedback

Статті: День матері

Листівка до дня матері своїми руками

Листівка до дня матері своїми рукамиЛистівка до дня матері своїми руками. Подарунки мають бути такими, щоб їх можна було зберегти на пам'ять. А що робити, якщо ви знаєте, що ваша мама дуже сильно любить солодощі, і вам так хочеться їй догодити в цей день, але як відомо цукерки довго не збережуться. Є рішення - зробити своїми руками листівку .
16.01.2014 2486

Символ дня матері

Символ дня матеріДень матері - це одне з найсвітліших і добрих свят. Він відзначається щорічно кожну другу неділю травня, проте в деяких країнах він має свою дату, але це суть свята. Головна ідея свята залишається незмінною - мати - це та людина, яка подарувала нам життя. Символом дня матері стала троянда, так як в цей день Анна Джервіс роздала всім присутнім на церковному зборах жінкам троянди, на згадку про свою покійну маму. Другий символ цього свята - невеликий значок у вигляді, серця , що символізує величезне любляче материнське серце.
16.01.2014 1036

Торт на День матері своїми руками

Торт на День матері своїми рукамиСвято деня матері має величезне значення для всіх сімей. Відзначається цей день у всіх країнах світу, найчастіше це або середина травня, або початок листопада.
У дні матері є багато традицій і обрядів. Насамперед - це пиріг, для мами, які повинні спекти діти. Зрозуміло, що якщо малюки, якщо зовсім маленькі, то справитися з таким завданням їм не під силу. Тут потрібна допомога дорослого, надати її може батько.
15.01.2014 964

Що подарувати на День матері

Що подарувати на День матеріЩо подарувати на День матері.
15.01.2014 424

День матері в різних країнах

День матері в різних країнахДень матері в різних країнах
15.01.2014 449

Подарунок до дня матері своїми руками

Подарунок до дня матері своїми рукамиПодарунок до дня матері своїми руками. Подарунок до дня матері своїми руками.
У День матері кожна дитина намагається порадувати маму подарунком. А найкращий подарунок, як відомо, це подарунок, зроблений своїми руками. Спробуйте зробити для мами сердечко з цукеркою. Ця саморобка досить складна, але якщо постаратися, з нею цілком можна впоратися. Для виготовлення сердечка знадобляться наступні матеріали: лист білого жорсткого картону; аркуш паперу червоного або рожевого кольору двосторонньої забарвлення формату А4; цукерка круглої або овальної форми, розміром приблизно 4 на 4,5 см, що має «хвостики» з двох сторін; дерев'яні зубочистки; циркуль або лінійка з колами різних розмірів; клей ПВА або склеювальний олівець; ножиці; лінійка; прозорий вузький скотч.
15.01.2014 994

Листівка з трояндами до Дня матері

Листівка з трояндами до Дня матеріЛистівка з трояндами до Дня матері. Для виготовлення цієї чудової листівки нам знадобиться папір для квілінгу, або папір для орігамі персикового та зеленого кольорів; лист декоративного паперу для скрапбукінгу; невеликий шматочок рисового паперу рожевого кольору; стрічка рожевого кольору; бісер; стрази ; фігурні ножиці; акварельний папір білого кольору; ножиці; клей; двосторонній скотч.
15.01.2014 819

День матері

День матеріДень матері. Міжнародний день матері - це свято, присвячене матерям. У цей день вітають матерів і вагітних жінок. День матері відрізняється від Міжнародного жіночого дня, коли привітання приймають усі жінки і дівчатка. День матері відзначають по всьому світу, але в різних країнах він припадає на різні дати. В основному в світі День матері відзначають в другу неділю травня. У Росії це свято відзначають в останню неділю листопада. У Грузії його відзначають 3 березня, а в Білорусі - 14 жовтня.
15.01.2014 486

Подарунок на День матері

Подарунок на День матеріПодарунок на День матері
15.01.2014 889

День матері. Як свткувати і що подарувати

День матері. Як свткувати і що подаруватиДень матері. Як справляти і що подарувати. У більшості країн світу відзначають особливе свято, яке присвячене найголовнішій жінці в житті кожної людини, матері. У багатьох країнах світу його відзначають у другу неділю травня.
15.01.2014 351

Найближчі свята

Всі свята в вересні

Інформери на Ваш сайт