Feedback

Статті

Як привітати прозою на Новий рік

Як привітати прозою на Новий рікНовий рік — мабуть, найбільш довгоочікуваний свято. За місяці до цієї події люди готуються до нього, підбирають подарунки, підписують листівки, щоб ніхто не був забутий і в кожному будинку панувала новорічна атмосфера. В принципі, вручати подарунки можна і з черговою фразою «Вітаю!». Але щоб вашу увагу запам’яталося надовго і багаторазово посилило радісне відчуття свята, варто подбати про щире і розгорнутому привітанні з Новим роком, і бажано, щоб воно було не в чергових віршах-відписки, а в прозі, написаній своїми словами і передавальної тільки ваші думки.
19.09.2013 1913

Як провести Новий рік у колі сім’ї

Як провести Новий рік у колі сім’їБагато хто вважає, що Новий рік краще зустрічати в колі близьких людей. Ближче власної сім’ї компанію не придумати. А якщо у вас є діти, то іноді такий варіант залишається єдиним чи одним з оптимальних. Головне правило для святкування Нового року — щоб було весело і всім сподобалося.
19.09.2013 1615

Як привітати маму

Як привітати мамуСеред безлічі слів, які ми вимовляємо на адресу різних людей, самих теплих і добрих заслуговують наші батьки. І якщо ви не знаходите час сказати їм про свою любов під час сірих робочих буднів, свята — найкращий спосіб виразити всі свої почуття. І привітання тут має бути, насамперед, душевним, незалежно від того, відзначаєте ви 8 Березня, День народження чи мамин успіх на роботі.
19.09.2013 1186

Що подарувати колезі?

Що подарувати колезі?Час свят — це час подарунків. Приємно доставити людині, з якою проводиш довгі трудові будні, задоволення, подарувати хоч кілька хвилин радості. Іменинники завжди чекають уваги не тільки від свого коханого, а й від колег.
19.09.2013 1075

Що подарувати дочці на день народження

Що подарувати дочці на день народженняДень народження— всіма визнане й улюблене свято. Якщо у вас підростає дочка, то в цей день не можна обійти її увагою і подарунком, адже це і її свято.
19.09.2013 1991

Як вибрати подарунок для дідуся.

Як вибрати подарунок для дідуся.Дітки досить багато уваги приділяють подарункам. Як тим, що отримують, так і тим, що дарують. Подарунок для них – це не тільки потрібна і корисна річ або нова розвага. Подарунок- це втілена мрія. Підбираючи подарунок самостійно, діти хочуть не тільки вгадати, чого хоче одержувач, але й хочуть від всього свого великого серця втілити мрію. У дітей особлива зв'язок зі старшим поколінням. Не тільки бабусі й дідусі самозабутньо люблять своїх онуків. Онуки, в свою чергу, платять їм взаємністю.
19.09.2013 1578

Що подарувати братові на день народження?

Що подарувати братові на день народження?Як же добре, коли у вас є брат! Ви можете захоплюватися чимось разом, можете допомагати один одному у важку хвилину, радитися і отримувати дружню підтримку від близької і рідної людини приблизно одного віку. Нехай ви іноді сваритеся і ображаєтесь, але ви будете знати, що брат не забажає поганого і завжди прийде на допомогу. А в такий особливий день як день народження, хочеться порадувати брата хорошим подарунком.
19.09.2013 2545

Як підписати привітання

Як підписати привітанняЩоб ваше поздоровлення не загубилося серед інших листівок, необхідно вкласти в нього максимум щирості і тепла. У такому випадку воно «оживе» - перестане бути непотрібним папірцем і буде гріти свого адресата ніжністю і ласкою протягом довгих років.
19.09.2013 3642

Як розвесилити гостей на ювілей

Як розвесилити гостей на ювілейЮвілей у нашій країні святкується зазвичай широко. Знімається зал, запрошується купа гостей, купуються їжа і напої, співаються пісні, розповідаються байки і кумедні випадки з минулого. Але якщо у гостей немає спільних тем для розмови, доводиться часто зі шкіри геть лізти, щоб їх розвеселити.
18.09.2013 2356

Як відзначити останній дзвоник

Як відзначити останній дзвоникОстанній дзвоник - символ закінчення навчання. Це одночасно веселе і сумне свято не тільки для випускників, а й для їхніх вчителів і батьків. У минулому залишаються щоденники успішності, клякси в зошитах, довгоочікувані дзвінки на перерву, кнопки на стільцях і друзі, що стали за час навчання рідними. Шкільні роки подарували багато гарних спогадів. Провести свято потрібно так, щоб воно надовго залишився у всіх в пам'яті. Існує безліч місць і способів відзначити останній дзвінок, все залежить тільки від ваших можливостей і бажань.
18.09.2013 2225
Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт