Feedback

Статті

Як вибрати квіти для коханої дівчини?

Як вибрати квіти для коханої дівчини?Хочете подарувати квіти дівчині, але в замішанні - які краще? Відповідь проста: краще за все ті, які вона любить. Троянди, гербери, орхідеї ... Головне - вони обов'язково повинні бути свіжими. Не полінуйтеся вибрати найкращі квіти для найпрекраснішої дівчини!
20.09.2013 1321

Чи можна дарувати ікони?

Чи можна дарувати ікони?Подарунок як ікони відразу викликає суперечливі відчуття, та й думок різноманітних повно, тому давайте почнемо розбиратися.
20.09.2013 1798

Подарунки для батьків нареченого і нареченої

Подарунки для батьків нареченого і нареченоїПідносити подарунки батькам жениха і нареченої - це дуже давній звичай. Про те, що подарувати батькам жениха і нареченої, читайте далі.
20.09.2013 2656

Чи можна дарувати чоловікам квіти

Чи можна дарувати чоловікам квітиВибрати подарунок чоловікові - лише пів-справи, якщо хочеться бути оригінальним, а от якщо супроводити його букетом ... Тут як раз і виникає запитання: чи можна дарувати квіти чоловікам? На який ми збираємося детально відповісти.
20.09.2013 2591

Чи можна дарувати подарунки заздалегідь?

Чи можна дарувати подарунки заздалегідь?Чи можна дарувати подарунки заздалегідь? З практичної точки зору - чому б і ні, адже сьогодні всі ми живемо в такому ритмі і буває складно поєднати графіки так, щоб вручити подарунок людині саме в його день народження або річницю весілля. Або трапляється так, що комусь - іменинникові або дарувальнику - доводиться виїхати з міста у справах або у відпустку, і, щоб загладити провину за відсутність на святі, подарунок підноситься заздалегідь.
20.09.2013 1556

Чи можна дарувати подароване

Чи можна дарувати подарованеНе можна дарувати подароване
Основна причина етична - адже цей подарунок спочатку зробили вам, і по відношенню до людини, який витратив на це час і гроші, передаровування його подарунка буде елементарною неповагою. Особливо, враховуючи, що ви на пошук і покупку цього подарунка не витратите нічого, що буде неповагою і по відношенню до нового власника. Щоб безкарно подарувати цей подарунок іншій людині потрібно як мінімум бути впевненим, що перший дарувальник не дізнається про це, а також не запитає при зустрічі: «А як там поживає фондюшниця, що я тобі подарував?»
20.09.2013 978

Подарунок мамі, що подарувати мамі на день народження

Подарунок мамі, що подарувати мамі на день народженняма - це людина, яка дала Вам життя.
Подарунок може стати одним із способів вираження Вашої любові і подяки мамі.
20.09.2013 3426

Що подарувати татові на день народження

Що подарувати татові на день народженняМи підготували для Вас кілька ідей - що подарувату татусеві.
20.09.2013 1995

Що означають подарунки

Що означають подарункиПодарунки - це не тільки необхідний атрибут будь-якого свята. Річ, подана в дар, звичайно, символізує почуття, відносини і є кращим способом виразити щось людині без слів. Тому необхідно знати, що означають подарунки і яку енергетику вони в собі несуть. Існує чимало повір'їв, що стосуються змісту того чи іншого подарунка. Одні речі несуть у собі позитивну енергію, зближують людей, сприяють зародженню або продовження відносин. Інші, навпаки, відштовхую, позначають розставання або просто просякнуті несприятливим настроєм.
20.09.2013 2397

Книга в подарунок

Книга в подарунокНа жаль, сьогодні вийшов з моди звичай дарувати книги, оскільки їх, нібито, ніхто не читає і крім збору пилу вони ні на що не годяться. Але все не так погано! Незважаючи на велике розмаїття засобів масової інформації, люди заново долучаються до великого таїнства спілкування з книгою - цим воістину безцінним джерелом знань. Знову сьогодні можна зустріти читають в метро і скверах, в автобусах і літаках. Знову стає престижним мати красиву якісну бібліотеку з хорошим підбором тем і авторів. І, природно, повертається роль книги, як подарунка.
20.09.2013 2090

Найближчі свята

Всі свята в вересні

Інформери на Ваш сайт