Feedback

Макар

Значення імені Макар: Щасливий

Походження ім'я Макар: Це ім'я походить від давньогрецького «Макаріос». Покровитель імені - Макарій Єгипетський. Він не був знатного походження, в юності він служив пастухом, а потім 60 років прожив у пустелі. На 40-му році життя висвячений пресвітером, після чого з

Макар з народження дається багато те, про що інші мріють протягом довгих років. На жаль, не всі Макари здатні по достоїнству оцінити цей дар, тому він нерідко розтрачується даремно.
Це здібні і разом з тим вперті діти з мінливим характером. Вони ласкаві, старанні та пильні, у них багато друзів, з-за яких вони часто потрапляють в неприємні історії. Працьовиті й неконфліктні, завдяки цьому в основному і добиваються того, чого хочуть.
«Зимові» - понад замкнуті, вони «поборники прогресу», але мало кому вдається здійснити свою мрію. Під гарячу руку їм краще не потрапляти, правда, вони швидко відходять. Мовчуни, охочіше слухають інших.
Люблять, щоб у сім'ї було багато дітей, але часто перший шлюб буває невдалим.
Макари - хороші майстри. Успішно працюють муляр, штукатур, покрівельники, ковалями, однак серед них є й музиканти, і педагоги, і воєначальники. Вважають за краще працювати самостійно, без помічників.
Не квапляться з висновками і тому не допускають серйозних помилок. Гостинні, але самі ходити в гості не люблять.

Фоносемантика: Слово Макар справляє враження чогось хорошого, важкого, мужнього, холодного, могутнього, великого

Талісман: Астра

Колір: Смарагдовий

Камінь: Онікс

Зворотній зв'язок : підійде Овнам, Левам, Скорпіонам і Тельцям

День ангела (іменини): 12 січня, 23 січня, 25 січня, 27 січня, 1 лютого, 4 лютого, 5 лютого, 18 лютого, 21 лютого, 1 березня, 4 березня, 12 березня, 30 березня, 5 квітня, 9 квітня, 14 квітня, 30 квітня, 14 травня, 26 травня, 27 травня, 28 травня, 31 травня, 4 червня, 8 червня, 10 червня, 23 червня, 7 серпня, 22 серпня, 24 серпня, 31 серпня, 4 вересня, 10 вересня, 12 вересня, 19 вересня, 20 вересня, 28 вересня, 2 жовтня, 5 жовтня, 11 жовтня, 19 жовтня, 24 жовтня, 25 жовтня, 12 листопада, 6 грудня, 29 грудня


Найближчі свята

Всі свята в серпні

Інформери на Ваш сайт