Feedback

Павло

Значення імені Павло: Маленький

Походження ім'я Павло: Ім'я походить від латинського слова «Паулюс».

Павло - добра й чуйна дитина. Він з більшим бажанням буде допомагати матері доглядати за молодшим братом або сестричкою. Ніколи не порушить заборон дорослих і буде переконувати своїх друзів не переступати рамки дозволеного.
З віком у Павла ще більше виявиться здатність до співпереживання, співчуття. Люди зможуть йому довірити свої таємниці. Павло схильний пофілософствувати й нерідко професію вибирає відповідно до свого спокійного характеру. Колеги по роботі будуть цінувати в Павлові працьовитість, надійність і здатність у будь-який момент прийти на виручку товаришеві. Виконує свою роботу так, що ні підганяти, ні змушувати його не треба.
Павло завжди скористається можливістю заробити додаткові
гроші, але тільки якщо це не зажадає від нього порушення розміреного укладу життя. У характері Павла немає нічого занадто яскравого й видатного, і відносини з жінкою у нього, як правило, рівні й теплі. Він не здатний випробовувати жагучі й бурхливі почуття. Надає допомогу дружині по будинку, велику увагу приділяє вихованню дітей. Воліє приймати гостей у себе, ніж ходити самому в гості. П'є Павло в міру, за столом не проявляє сильних емоцій.

Фоносемантика: Слово Павло справляє враження чогось тихого.

Талісман: Горобина

Колір: Бірюзовий

Камінь: Рубін

Зворотній зв'язок : Близнюкам, Ракам, Левам, Дівам, Козерогам і Рибам

День ангела (іменини): 5 січня, 23 січня, 27 січня, 28 січня, 6 лютого, 1 березня, 17 березня, 20 березня, 23 березня, 29 березня, 30 березня, 9 квітня, 19 квітня, 29 квітня, 16 травня, 31 травня, 4 червня, 10 червня, 16 червня, 21 червня, 9 липня, 11 липня, 12 липня, 14 липня, 29 липня, 10 серпня, 12 серпня, 30 серпня, 10 вересня, 12 вересня, 23 вересня, 8 жовтня, 16 жовтня, 17 жовтня, 23 жовтня, 4 листопада, 19 листопада, 11 грудня, 20 грудня, 28 грудня


Найближчі свята

Всі свята в серпні

Інформери на Ваш сайт