Feedback

29 липня 2024

Люди які народилися 29 липня по гороскопу Лев. В цей день святкують З Днем ангела Марти, З днем ангела Тіни, З днем ангела Юлії. Також незабаром відзначатимуть свята З Днем ангела Маргарити, День інкасатора 2024. Іменини 29 липня у таких людей як Валентина, Павло, Юлія.

Найближчі свята

 • 29 липня

  З Днем ангела Марти 76 привітань

  29 липня — день ангела у Марти. Ім’я має католицькі та єврейські коріння. Це старовинне єврейське ім’я в перекладі означає «господиня», «пані» або «наставниця». Українська вимова імені — Марфа.
  14 днів до свята

 • З днем ангела Тіни 16 привітань

  У Україні — на відміну від мусульманських і європейських країн — ім’я Тіна набуло самостійність недавно. Вчені, які вивчають етимологію імен, пропонують кілька теорій походження цього імені:
  Латинська версія: з мови стародавніх римлян Тіна перекладається як «сильна», «здорова».
  Арабською Тіна (تينة) означає “інжир”.
  Тіна є формою грузинського імені Тінатін і означає «відблиск сонця», «мерехтливий промінь».
  14 днів до свята

 • З днем ангела Юлії 50 привітань

  29 липня — день ангела святкує Юлія. Юлія - це східноєвропейське жіноче ім'я, яке походить з давньогрецької або з латини. Давньогрецький варіант означає «пухнаста», «хвиляста», а латинський – «липнева» або «та, що з роду Юліїв».
  14 днів до свята

 • 30 липня

  З Днем ангела Маргарити 45 привітань

  30 липня день ангела Рити. В перекладі з латині ім’я Рита означає перлина. Якщо враховувати індійське коріння, то його можна перевести як смілива.
  15 днів до свята

 • 1 серпня

  День інкасатора 2024 - 2 привітаньДень інкасатора 2024 2 привітань

  Інкасатори відзначають сьогодні своє професійне свято. Від цих людей багато в чому залежить надійність і безпека грошових коштів і матеріальних цінностей.
  17 днів до свята

День ангела (іменини) 29 липня 2024

ВалентинаЗ раннього дитинства в Валентині помітна доброта. Вона здатна поділитися із близькими всім, що у неї є. Погоджуючись допомогти, вона може створити собі додаткові труднощі, але сприйме це як саме собою зрозуміле. За своє ...
ПавлоПавло - добра й чуйна дитина. Він з більшим бажанням буде допомагати матері доглядати за молодшим братом або сестричкою. Ніколи не порушить заборон дорослих і буде переконувати своїх друзів не переступати рамки...
ЮліяЮлія - дуже ранима і обідчівий дитина. Настрій у неї може мінятися миттєво. З веселої й життєрадісної дівчинки вона перетворюється в скривджену й мляву. Коли вона не в дусі, краще її не чіпати, вона має здатність сама...
Найближчі свята

Всі свята в липні

Інформери на Ваш сайт

Ми в соціальних мережах