Feedback

Микола

Значення імені Микола: Переможець народів

Походження ім'я Микола: Ім'я походить від давньогрецького імені Ніколаос. У Франції - Нікола, Кола, в Угорщині - Міклош, у Німеччині - Клаус, в Скандинавії - Нільс.

Микола з дитинства росте міцним і здоровим, хворіє рідко. Не пристає з капризами до батьків, напевно, тому вони не завжди приділяють Миколі достатньо часу. Вчиться добре по всіх предметах. Серед однолітків його відрізняє сила, активність і кмітливість. Труднощі долає без сторонньої допомоги. Урівноважений, працьовитий і працездатний.
Микола здатний опанувати будь професією, буде добре заробляти. У колективі простий у спілкуванні, дружелюбний. На посаді керівника в Миколі можуть проявитися риси, що характеризують його як жорстокого й навіть деспотичного людини. Підлеглі будуть побоюватися його. У стані гніву погано контролює свій стан, здатний «наламати дров».
Микола легко захоплюється жінками. Жінку, яка йому сподобалася, відразу ж запрошує на побачення й через кілька днів може запропонувати їй вийти за нього заміж. Думка навколишніх його при цьому не цікавить. У любові жагучий, але ревнивий.
Здатний багато роботи, пов'язані з благоустроєм свого будинку, виконувати самостійно. Допомагає дружині в збиранні, ходить за покупками. Дуже любить дітей. Балує їх, потурає всім їхнім примхам і капризам. Миколі треба бути обережним з алкоголем, - негативний вплив алкогольних надмірностей на здоров'я тут виявляється сильніше, ніж у деяких інших імен.

Фоносемантика: Слово Микола справляє враження чогось красивого, безпечного.

Талісман: Бумеранг

Колір: цегельно-бежевий

Камінь: Сапфір

Зворотній зв'язок : Тельцям, Дівам, Терезам, Стрільцям, Рибам

День ангела (іменини): 6 січня, 16 лютого, 17 лютого, 11 березня, 13 березня, 22 березня, 7 травня, 22 травня, 29 травня, 9 серпня, 11 серпня, 5 жовтня, 6 жовтня, 8 жовтня, 27 жовтня, 10 листопада, 13 листопада, 25 листопада, 12 грудня, 19 грудня, 29 грудня


Найближчі свята

Всі свята в серпні

Інформери на Ваш сайт