Feedback

19 грудня 2021

Люди які народилися 19 грудня по гороскопу Стрілець. В цей день святкують День адвокатури, Святий Миколай (Миколи Чудотворця). Також незабаром відзначатимуть свята День енергетика, День дипломатичної служби України, День святої Анни. Іменини 19 грудня у таких людей як Максим, Микола.

Найближчі свята

 • 19 грудня

  День адвокатури - 44 привітаньДень адвокатури 44 привітань

  У грудні 2002 Президент України підписав Указ № 1121/2002 про встановлення в Україні професійного свята - Дня адвокатури, яка покликана захищати права та представляти законні інтереси громадян.
  148 днів до свята

 • Святий Миколай (Миколи Чудотворця) - 93 привітаньСвятий Миколай (Миколи Чудотворця) 93 привітань

  Дев'ятнадцятого грудня - день святого Миколая. Св. Миколай також відомий під іменами: Міколай, Міклаш, Йолупукі, Сейнт Ніколаус, Сантаклос, Фадер Крісмас, Пер Ноель, Сінтер Клаас.
  148 днів до свята

 • 22 грудня

  День енергетика - 283 привітаньДень енергетика 283 привітань

  Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика.
  151 днів до свята

 • День дипломатичної служби України - 3 привітаньДень дипломатичної служби України 3 привітань

  22 грудня в Україні щорічно відзначається День працівників дипломатичної служби, встановлений Указом Президента від 21.11.05 № 1639/2005.
  151 днів до свята

 • День святої Анни - 134 привітаньДень святої Анни 134 привітань

  Напередодні Нового року, 22 грудня, відзначають Анни (Ганни). Це свято було запроваджене на честь зачаття праведною Ганною Богородиці. У цей час, як правило, вже встановлювалась зимова дорога, тому говорили: «На Ганьки сідай в санки».
  151 днів до свята

День ангела (іменини) 19 грудня 2021

МаксимМаксим не доставляє батькам і вчителям ніяких турбот. Він добре вчиться, у нього нормальні відносини з однолітками. Читає різні книги, і в нього розвивається багата уява. Із задоволенням ходить у театр на дитячі...
МиколаМикола з дитинства росте міцним і здоровим, хворіє рідко. Не пристає з капризами до батьків, напевно, тому вони не завжди приділяють Миколі достатньо часу. Вчиться добре по всіх предметах. Серед однолітків його...
Найближчі свята

Всі свята в липні

Інформери на Ваш сайт