Feedback

Михайло

Значення імені Михайло: Хто як Бог

Походження ім'я Михайло: Ім'я походить від давньоєврейського імені Мікаель. Відомі й інші форми імені: в Англії - Майкл, в арабських країнах - Міка, в Німеччині - Міхель, в Іспанії - Мігель, у Франції - Мішель.

З хлопчиком Михайлом у вчителів і батьків проблем, як правило, не буває. Він намагається все робити добре і вчасно. Може брати участь у спортивних іграх разом зі своїми друзями й співати в дитячому хорі.
Михайлу властивий логічний склад розуму. У незнайомій обстановці орієнтується швидко. Болісно сприймає критичні зауваження. Він може отримати будь-яку спеціальність: учителі, юриста, токаря, водія.
З Михайлів виходять хороші керівники найвищого рівня. Вдається їм кар'єра і на військовій службі. Михайло легкий у спілкуванні, незлопам'ятний. Любить возитися з кішками та собаками. Із задоволенням проведе час на садовій ділянці.
У жінці Михайла залучають м'якість і відхідливе. Дуже добрий у відносинах з дітьми, не може ні в чому їм відмовити, балує дорогими іграшками, приділяє весь свій вільний час. З увагою ставиться до батьків, доглядає за ними, капризи старих його не дратують. П'є мало. За столом поводиться вільно - багато жартує, любить співати пісні. Сп'янівши, стає сентиментальним.

Фоносемантика: Слово Михайло справляє враження чогось доброго, ніжного, жіночного, кволого, вайлуватого.

Талісман: Ведмідь

Колір: Синій

Камінь: Зелена яшма

Зворотній зв'язок : Ракам, Дівам, Скорпіонам, Козерогам і Водоліям

День ангела (іменини): 24 січня, 27 лютого, 23 березня, 27 березня, 29 квітня, 15 травня, 20 травня, 3 червня, 5 червня, 28 червня, 12 липня, 13 липня, 16 липня, 17 липня, 25 липня, 11 серпня, 19 вересня, 3 жовтня, 13 жовтня, 14 жовтня, 15 жовтня, 21 листопада, 5 грудня, 31 грудня

Найпопулярніше за сьогодні

Найближчі свята

Всі свята в грудні

Інформери на Ваш сайт