Feedback

Лариса

Значення імені Лариса: Чайка, приємна, солодка

Походження ім'я Лариса: Ім'я походить від латинського слова ларус

Лариса - замкнутий дитина, непомітний на тлі активних, прагнучих виділитися ровесниць. Щоб розвинути в дівчинці віру у власні сили, здатність бути відповідальною за свої вчинки, треба купити Ларисі собаку, доглядаючи за якою, вона зможе подолати свою невпевненість.
Доросла Лариса часто повністю присвячує себе роботі і улюбленій справі. Вона, як правило, багато обдарована натура, може домогтися більших успіхів у лінгвістиці, філології, програмуванні. Беззавітно любить дітей і може бути прекрасним вихователем у дитячому садку. Діти відразу почувають її м'якість і доброту. Лариса багато приймає близько до серця, легко ранима. Маючи слабкий характер, вона може стати коханкою одруженого чоловіка, а потім не зможе знайти в собі сили розірвати цей зв'язок.
Вийшовши заміж, не намагається займатися перевихованням свого чоловіка, приймає його таким, який він є, з усіма недоліками. В інтимних відносинах Лариса - ніжна, тонка, чутлива жінка. Терпимо ставиться до не завжди справедливого до неї відношенню. Єдиною подією, здатним змусити Ларису піти на розрив у шлюбі, є невірність чоловіка. Вірна в подружніх відносинах, вона ставиться до зрад з відразою, тому здатна на швидкий розлучення, хоча майбутнє самотність доставить їй багато неприємностей.
Здоров'я чудове. Можуть бути лише слабкі нирки. Завжди активна і не відчуває втоми.

Фоносемантика: Слово Лариса справляє враження чогось хорошого, величного, гучного, хороброго, могутнього, активного, яскравого, радісного.

Талісман: Баран

Колір: Помаранчевий

Камінь: Авантюрин

Зворотній зв'язок : Близнюкам, Ракам, Терезам, Стрільцям і Рибам

День ангела (іменини): 8 квітня


Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт