Feedback

Костянтин

Значення імені Костянтин: Стійкий, постійний

Походження ім'я Костянтин: Ім'я прийшло з Візантії.

У дитинстві дуже боїться, постійно знаходиться в стані тривоги. Дуже важко звикає до чужих людей і нової обстановки. Звикання до дитячого саду і школі зажадає від Костянтина значних зусиль, і буде коштувати батькам чималих хвилювань. З віком позбудеться від комплексу страху, але сходитися з людьми буде важко. Друзів має небагато, але всі вони перевірені часом.
Костянтин - відповідальний і сумлінний працівник. Своїй справі віддає всю душу. З підлеглими делікатний, його накази більше схожі на прохання. Може засмучуватися через дрібниці.
У Костянтина тонке чуття на прекрасне. Він здатний побачити в людині ледь помітні гідності і відкрити їх іншим. У той же час Костянтин може захопитися яскравою й ефектної жінкою, домагатися її розташування. Одружившись на такій жінці й виявивши її щиросердечну й моральну порожнечу, швидко байдужіє у своїх почуттях. Розлучення переносить важко. Насторожено ставиться до тещі.

Фоносемантика: Слово Костянтин не має виражених фоносемантіческімі характеристиками.

Талісман: Акація

Колір: Охра

Камінь: Берил

Зворотній зв'язок : Тельцям, Стрільцям і Козерогам

День ангела (іменини): 8 січня, 18 березня, 19 березня, 3 червня, 5 червня, 11 червня, 15 червня, 18 червня, 21 червня, 8 липня, 14 липня, 16 липня, 11 серпня, 17 серпня, 16 вересня, 2 жовтня, 15 жовтня, 4 листопада, 23 листопада, 27 листопада, 11 грудня


Найближчі свята

Всі свята в серпні

Інформери на Ваш сайт