Feedback

Зоя

Значення імені Зоя: У перекладі з давньогрецької - «життя».

Походження ім'я Зоя: Ім'я має грецьке коріння.

Дівчинка Зоя - це слухняний і привітний дитина. Батьки балують її, вона їх улюблениця. Вірить казкам і сильно засмучується, коли дізнається, що Діда Мороза насправді не буває. Дружить більше з дівчатками, хлопчиків цурається через їх неспокійного характеру та забіякуватість. Часто придумує всякі страшні історії і розповідає їх своїм подружкам з великою переконливістю. Рано починає допомагати матері по господарству.
Великих успіхів домагається у вивченні гуманітарних наук, любить розводити квіти. Будь-яка серйозна подія в житті може привести Зою до релігії. Вона буде вірити в Бога, але до церкви ходити не буде. Може вибрати професію ботаніка, тваринника, вчителі, фармацевта.
Зоя має здатність відразу розрізняти хороших і поганих людей. Для неї розмови навколишніх про близьку людину не мають ніякого значення, вона не вірить чуткам. У першу чергу вона довіряє своєму внутрішньому почуттю, інтуїції. Зоя віддана дружина, любляча мати. Здатна вловлювати найменші зміни в душевному стані близької людини. У неї мало конфліктів з чоловіком і близькими. Здатна підтримувати гарні відносини з колегами по роботі і сусідами.
Зоя погано переносить швидку зміну обстановки, пов'язану з переїздами. Часті зміни вражень і нові люди її втомлюють.
Не дуже піклується про свою фігуру і не обмежує себе в їжі. Чи не сумнів і. Стійко переносить свої недуги. Сидорівна і Сергіївна страждають порушенням обміну речовин. Степанівна і Іванівна нерідко бувають занадто худі. Страждають від виснаження нервової системи.

Фоносемантика: Слово Зоя справляє враження чогось шорсткого, світлого, мужнього, сильного, гучного, веселого, яскравого, радісного.

Талісман: Соловей

Колір: Біло-зелений

Камінь: Зелений мармур

День ангела (іменини): 26 лютого, 15 травня, 31 грудня


Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт