Feedback

Георгій

Значення імені Георгій: Землероб

Походження ім'я Георгій: Ім'я походить від давньогрецького слова «георгос». У різних країнах приймає різні форми: Жорж, Джордж, Георг, Хорхе, Дьордь, Юргер, Іржі, Єжи. У Росії: Єгор і Юрій. У стародавній Русі - Гюргій, Дюргі і Дюк.

У дитячому віці Георгій тримається трохи осторонь від своїх однолітків, але не в такій мірі, щоб це розумілося ними як зарозумілість. Георгій не доходить до межі, після якої наступає протиставлення своїм товаришам. Уміє вислуховувати свого співбесідника, йому можна довіритися в делікатній ситуації. Може зберегти чужу таємницю. Здатний добре викладати свої думки в письмовій формі. У будь-якій роботі дуже ретельно і серйозно ставиться до дорученої справи.
У незнайомому суспільстві тримається відособлено, а серед свого кола може і розговоритися не в міру. У цілому до людей - доброзичливий. Зла довго не пам'ятає і відносинам з тими, хто його недолюблює, намагається додати іронічний характер.
З жінками Георгій нерішучий, але сімейне життя складається, як правило, щасливо. Єдине, що він не здатний перенести - це обман. Георгій любить веселі компанії і вечірки. Випивши, стає задумливим. Любить гуляти з дітьми і дружиною.

Фоносемантика: Слово Георгій справляє враження чогось безпечного, незграбного, гарячого, маленького, швидкого, яскравого.

Талісман: Конвалія

Колір: Рубіновий

Камінь: Сапфір

День ангела (іменини): 11 січня, 21 січня, 30 січня, 4 лютого, 10 лютого, 17 лютого, 27 лютого, 6 березня, 17 березня, 18 березня, 23 березня, 24 березня, 5 квітня, 17 квітня, 18 квітня, 20 квітня, 26 квітня, 2 травня, 9 травня, 10 травня, 26 травня, 29 травня, 8 червня, 19 червня, 27 червня, 10 липня, 16 липня, 3 серпня, 13 серпня, 31 серпня, 6 вересня, 15 жовтня, 10 листопада, 16 листопада, 9 грудня, 31 грудня


Найближчі свята

Всі свята в липні

Інформери на Ваш сайт