Feedback

Галина

Значення імені Галина: Переклад з грецької лагідна, тиха. Означає спокій, безтурботність

Походження ім'я Галина: Ім'я походить від грецького слова «Гален».

З дитинства зростає татовій донькою, віддає перевагу суспільству хлопчиків. Добре усвідомлює, що вона належить до прекрасній половині роду людського, а тому любить вбиратися, покрутитися перед дзеркалом (мережива, бантики - все це її стихія!), Але в середовищі хлопчаків відчуває себе комфортніше. І дорослої Галині чужі одвічні жіночі проблеми, інтриги: хто як подивився, хто що сказав ...
Замолоду любить читати історичні романи, книги про подорожі. У житті намагається теж бути активною; туристичні походи - одне з найдужчих її захоплень.
Відноситься до числа справжніх трудівниць. Розважлива, і, приступивши до справи, заздалегідь знає які інтереси переслідує і як їх досягти. Встигає скрізь: на роботі, в городі, в розвагах - і разом з тим залишається привабливою і чарівною. Вміє вийти із самої складної ситуації завдяки своїй працьовитості. Болісно намагається відшукати в собі резерви твердості навіть тоді, коли в цьому немає потреби. Якості, властиві імені: простота, краса, яскравість.
У Галини завжди багато шанувальників і їй є з кого вибрати собі чоловіка. Це, як правило, найкрасивіший і самий умілий чоловік, що вважає Галину найкращою жінкою у світі. У шлюбі Галина займає провідне положення.
Уважна до свого здоров'я, воліє чистоту. Найчастіше спілкується з життєрадісними людьми, так як неприємності ззовні, що псують нерви, їй не потрібні.

Фоносемантика: Слово Галина справляє враження чогось мужнього, сильного, яскравого.

Талісман: Соснова шишка

Колір: Темно-червоний

Камінь: Гранат

День ангела (іменини): 23 лютого, 23 березня, 29 квітня


Найближчі свята

Всі свята в березні

Інформери на Ваш сайт