Feedback

Віктор

Значення імені Віктор: Переможець

Походження ім'я Віктор: Ім'я має грецьке коріння

Віктор - довірливий хлопчик, вірить всьому, що говорять йому дорослі. Дізнавшись про обман, він сильно засмучується, Віктор не злопам'ятний, швидко забуває образи і знову з довірою ставиться до людей.
Можна намагатися змусити Віктора займатися музикою, наприклад, навчати грі на піаніно чи скрипці, але малоймовірно, що з Віктора вийде професійний музикант. Щирий інтерес у хлопчика будуть викликати книги про індіанців і фільми про розвідників. Небезпечні пригоди викликають у нього більше почуттів та емоцій, ніж абстрактні музичні образи.
Ставши дорослим, Віктор буде вибирати професію, більше пов'язану з чимось конкретним і відчутним. З нього вийде хороший електрик або шофер. Він може стати професійним футболістом, домогтися б
ільших успіхів у стрільбі з лука. Якщо ж Віктор стане художником, то, швидше за все, він віддасть перевагу графіці.
Віктор - борець за справедливість. Дізнавшись про непорядні вчинки рідних або близьких, буде довго волати до їх совісті і розсудливості. Для шлюбу Віктор володіє такими необхідними якостями як терпіння, обгрунтованість, неквапливість, здатність займатися кропітким і монотонним працею. Він здатний виконати будинку будь-яку роботу - від лагодження крана до миття посуду. Якщо дружина намагається командувати ним, то він ставиться до цього поблажливо і не намагається робити з цього проблему. У Віктора сильно розвинене почуття обов'язку. Віктор - хороший, але строгий батько. Його дітям доведеться постійно дотримуватися складеного розпорядку дня й виконувати всі заплановані справи.

Фоносемантика: Слово Віктор не має виражених фоносемантіческімі характеристиками.

Талісман: Вигнута, але чітка лінія

Колір: Жовто-болотний

Камінь: Сердолік

День ангела (іменини): 13 лютого, 23 лютого, 3 березня, 23 березня, 2 квітня, 28 квітня, 1 травня, 19 липня, 2 вересня, 29 вересня, 10 жовтня, 19 листопада, 24 листопада


Найближчі свята

Всі свята в серпні

Інформери на Ваш сайт