Feedback

Віра

Значення імені Віра: Аналогічно слова «віра».

Походження ім'я Віра: Це споконвічно російське ім'я.

Віра в дитинстві врівноважена дівчинка, має логічним складом розуму. Любить самі різні дрібнички, і всі непотрібні в будинку дрібнички, врешті-решт, опиняються серед її іграшок. Уникає гучних компаній, капризів за нею не водиться. Вчиться сумлінно, охоче доглядає за молодшим братиком або сестричкою. Близьких подруг у Віри небагато. Не поспішає раніше вийти заміж.
Віра має добре організований практичний розум. Вона здатна тверезо оцінювати обстановку й виявляє кмітливість у конкретних справах. У Віри є музичні здібності. Вона здатна навчитися добре грати на якому-небудь музичному інструменті.
Має в житті конкретні цілі й намагається домогтися їх. Діловитість і цілеспрямованість переважають у ній над емоційним і сентиментальним початком. Віра не погодиться на рай з милим у курені. Перевагу віддає реальним речам на землі.
Чоловіка вибирає серед чоловіків старшого віку. Має найчастіше одну дитину, але віддає йому всю себе. Виховує в строгості, не допускає вільностей. Зі свекрухою відносини нормальні, тому що Віра вважає, що іншими вони й не можуть бути. При цьому не втрачає своєї гідності і задовольняє всі претензії свекрухи. Згодом Віра завойовує до себе розташування всіх родичів чоловіка. Вона смачно готує, дбайливо ставиться до чоловіка.
Розташована до захворювань шлунково-кишкового тракту, у неї слабке серце, нестійка нервова система. З віком може розвинутися ревматизм, артрит. До старості - подагра, мігрень, катаракта.

Фоносемантика: Слово Віра не має виражених фоносемантіческімі характеристиками.

Талісман: Мураха

Колір: Сірий

Камінь: Берил

День ангела (іменини): 30 вересня, 14 жовтня


Найближчі свята

Всі свята в жовтні

Інформери на Ваш сайт