Feedback

Валентина

Значення імені Валентина: У перекладі з латинської - «здорова».

Походження ім'я Валентина: Жіноча форма імені Валентин.

З раннього дитинства в Валентині помітна доброта. Вона здатна поділитися із близькими всім, що у неї є. Погоджуючись допомогти, вона може створити собі додаткові труднощі, але сприйме це як саме собою зрозуміле. За своє безкорисливість вона не чекає подяки, і робить це не з розрахунку, а тому, що не може залишатися байдужою до чужого лиха.
Валентина запальна, може посваритися з близькою подругою, але через кілька хвилин уже готова миритися. Її вдача чимось схожий на мінливе весняне сонце. Близькі люди, які добре знають її м'який і відхідливий характер, без образи прощають ці скороминущі сплески емоцій.
Заміж виходить по любові, але її почуття народжується скоріше як відповідь на почуття і ншої людини, що зазнає до неї сильну любов. Вона не може приректи людину на страждання й погоджується зв'язати з ним свою долю. Валентина повністю занурюється в сімейне життя. Весь свій час вона присвячує чоловікові й дітям. Любить приймати гостей, і сама легка на підйом. Прийшовши в гості в чужий дім, обов'язково постарається надати допомогу господарці будинку. Любить азартні ігри, при цьому втрачає над собою контроль і може крупно програти. До спиртним напоям відноситься байдуже, але келих шампанського вип'є із задоволенням.
Володіє здібностями в різних сферах професійної діяльності. Але найбільше її приваблює медицина, педагогіка, дошкільне виховання дітей.
Володіє завидною здоров'ям і витривалістю, веде розмірений спосіб життя. Слабкі місця організму - кишечник, легені, і шкіра. Після пологів може виникнути мастит, тромбофлебіт, існує можливість захворювання на мастопатію. Розташована до повноти, а огрядність сприяє розвитку захворювань серцево-судинної системи.

Фоносемантика: Слово Валентина справляє враження чогось хорошого, величного.

Талісман: Незабудка

Колір: Морської хвилі

Камінь: Перли

Зворотній зв'язок : Ім'я дає позитивні характеристики людям, народженим під знаком Діви, Водолія і Риб

День ангела (іменини): 23 лютого, 29 липня, 10 листопада


Найближчі свята

Всі свята в вересні

Інформери на Ваш сайт