Feedback

Алла

Значення імені Алла: Алла - світлова колона, оповитий теплом звук дзвони.

Походження ім'я Алла: Має за однією версією давньогрецькі корені, за іншою - давньогерманської (що більш ймовірно).

Алла - чарівна дівчинка, загальна улюблениця. У дитинстві намагається звернути на себе увагу новим платтям, іграшкою. У шкільні роки дратівливі, нестерпне, груба, різка. Найменше нерозуміння з боку дорослих, силовий вплив на її волю можуть призвести до стресу, тому слід бути до неї особливо уважною. Може доставити багато неприємних хвилин, вимагаючи обов'язкового виконання свого капризу. Аллочка може доводити маму до сліз, вимагаючи, щоб та по-іншому зав'язала їй бант.
У школі вчиться добре, посидючість і терпляча, але відмінницею ніколи не буває, так як багато часу витрачає на свою персону. Подружки ставляться до Алли прохолодно через її зарозумілості, а хлопчики її не помічають, так як відчувають, що вони для Алли нічого не значать.
У дитинстві схильна до психосоматичних нездужання. Уразливий орган - очі. Найчастіше розвивається далекозорість. Крім того, часто турбують вуха. У дорослої Алли чутливий кишечник і печінку.
В молоді і зрілі роки Алла дуже енергійна, не втрачає даремно часу. Вона будує тільки реальні плани й домагається їхнього здійснення. У Алли є хватка й наполегливість, вона уварити в собі і своїх силах. Є схильність командувати й давати цінні вказівки. Дуже добре готує. Може обрати професію кулінара або кухаря. Може отримати і іншу спеціальність - продавця, косметолога, музиканта.
Алла залучає своїх шанувальників у першу чергу несхожістю на інших дівчат. Вона високого про себе думки, навіть якщо не володіє достатньою красою. Перші шанувальники з'являються в студентські роки. Перший шлюб часто буває невдалим. Серйозні проблеми Алла створює собі своєю зарозумілістю, здатністю дратуватися по дрібницях.
Алла робить багато доброго для близьких або просто імпонують їй людей, особливо чоловікам, з якими вона в дружніх відносинах. Вона не чекає подяки, не шукає вигоди для себе. Багато працює, бажаючи досягти незалежності як матеріальної, так і особистого.
Алла часто гостро відчуває брак людського тепла та участі, але боїться бути незрозумілою, боїться, що відкривши душу, вона натомість отримає порожнечу.

Фоносемантика: Слово Алла справляє враження чогось хорошого, красивого, простого, гладкого, округлого, величного, мужнього, сильного, гучного, хороброго, могутнього, великого, активного, яскравого, радісного.

Талісман: Горобина

Колір: Алий

Камінь: Рубін

День ангела (іменини): 8 квітня


Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт