Feedback

Гороскоп Стрільцям на 27 лютого

Сьогодні 27 лютого 2017, другий місячний день (всх 7:51 - зах 19:06). Цей день дуже сприятливий для наукових досліджень, для роздумів і відкриттів. Цей день вдалий для зачаття дітей і испрошения милости своєї долі. Сприятливий цей день для різного роду і характеру поїздок, відряджень, подорожей - недалеких і більш далеких і тривалих. Він хороший для переміщення, перебудови. Сни, правда, в більшій своїй частині будуть невірними.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогодні цілком можливі серйозні зміни в справах. Виникне безліч невідкладних справ - навряд чи їх здійснення піде Вам на користь. Можливі перебої в подачі електроенергії. Добре підуть справи на біржі.

Любовний

В цей день вашій коханій людині не захочеться думати над тим, навіщо він надходить тим чи іншим чином перш ніж все-таки надійде. Доведеться вам керувати його діями і рухами, тактовно натякати на необхідність зважити всі за і проти. Тільки не тисніть на нього.

Кулінарний

Бісквітні палички з гематогеном Гематоген залити холодною водою, розмішати віником і дати постояти 20-30 хвилин, після чого процідити і збити в густу піну. Жовток розтерти з цукром (20 г), з'єднати з гематогеном, всипати борошно і злегка вимішати, після чого викласти в конверт і випустити на змащений маслом лист невеликі палички; посипати палички дрібно рубаними горіхами, змішаними з цукром і випікати при помірній температурі духової шафи, а потім дати гарненько підсохнути у відкритому духовій шафі. Палички можна подати з какао або з вітамінними соками. Склад: Гематогену - 20 г, 1 яєчний жовток, цукру - 25 г, борошна - 20 г, горіхів волоських очищених - 20 г, вершкового масла - 5 г, води - 60 р.

Бізнес

Вам слід починати мислити більш гнучко, і неизбегать нового. Це принесе Вам успіх у найближчому майбутньому.

Туристичний

Вирушаючи в подорож, неодмінно дізнайтеся заздалегідь, продаються в обраній вами країні ті ліки, якими ви постійно користуєтесь (навіть якщо це легке заспокійливе). Цілком може виявитися так, що вам знадобиться рецепт на те, що будинок перебуває у вільному продажу, тобто для отримання рецепту вам буде потрібно відвідати лікаря. І на всяк випадок поцікавтеся, чи можна провозити через кордон ті таблетки, які ви захочете взяти з собою.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в грудні

Інформери на Ваш сайт