Feedback

Гороскоп Стрільцям на 12 січня

Сьогодні 12 січня 2017, п'ятнадцятий місячний день (всх 16:47 - зах 8:17). Цей день нерідко приносить короткочасне блаженство, переміняється довгим розчаруванням, особливо в любові. Сни майже завжди виконуються.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День навряд чи буде багатий подіями. Не виключено, що Вас розчарують дії близьких людей. Зробите все заплановане на сьогодні, вирішити спірні питання з сусідами, і ви встигнете підготуватися до приходу гостей. Вигідно продавати валюту.

Любовний

В цей день вам варто очікувати від вашого партнера якогось еротичного подарунка. Можливо, він не буде коштувати грошей, а виявиться якийсь абсолютно новою і дуже незвичайною ласкою або позою. Проте так чи інакше, він повинен доставити вам особливе сексуальне задоволення.

Мобільний

Сьогодні акумулятор може раптово померти. Для того щоб цього не відбувалося несподівано, слід іноді їх замінювати, адже середній термін життя акумулятора трохи більше року.

Автомобільний

Сьогодні ви можете відчути деяку втому і напруження за кермом. Вас буде пригнічувати невдала дорожня обстановка. Тримайтеся. Вихід з цього стану буде нескладним - просто постарайтеся відпочити.

Кулінарний

Салат з гарбуза, дині, яблук і лимона Очищену гарбуз натерти на крупній тертці і змішати з медом. Диню, яблука і частина лимона нарізати тонкими невеликими скибочками і разом з гарбузом укласти в салатник. Навколо салату покласти тонкі скибочки лимона. Склад: Гарбуз - 50 г, дині - 50 г, яблука - 50 г, 1/4 лимона, меду - 20 р.

Бізнес

Постарайтеся швидко реагувати на зміну обстановки, тоді будете на діловому коні, період сприятливий для розширення бізнесу справ

Туристичний

Зараз вам напевно сподобається в Йорданії. Правда, тільки в тому випадку, якщо ви не особливо розраховуєте на пляжний відпустку. Зате ви точно будете зачаровані чудовим уяву переплетенням історичних епох, архітектурних стилів, а також запаморочливими краєвидами. А якщо пощастить, в якості сувеніра ви зможете придбати не тільки пляшечку з різнобарвним піском або плетений килимок, але і - за неймовірно низькою ціною - справжню старовинну монету (ними торгують в антикварних магазинах).

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в вересні

Інформери на Ваш сайт