Feedback

Гороскоп Скорпіону на 19 листопада

Сьогодні 19 листопада 2016, двадцять перший місячний день (всх 21:38 - зах 12:36). Цей день сприятливий для поїздок і подорожей, відряджень та переїзду, але тільки наземним транспортом. Також хороший він для купівлі-продажу, підприємницької діяльності на межі ризику, для торгівлі, заготівлі продуктів про запас. Цей день веселощів в суспільстві людей. Для злодіїв, злочинців він буде невдалим і нещасливим: їх скоро знайдуть і засудять. Сни зазвичай недійсні.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День не сприяє знаходженню спільної мови з представниками влади. Вас буде хвилювати питання матеріального характеру. Слід остерігатися прагнення до авторитарності і надмірної прискіпливості до недоліків оточуючих, інакше до кінця дня Ви ризикуєте залишитися на самоті. Будьте обережні з електроприладами.

Любовний

Проживіть сьогоднішній день не для себе, а для коханої людини. Зірки стверджують, що, швидше за все, подібне буде дуже корисним.

Мобільний

Сьогодні чекайте сюрпризів від мобільного телефону. Можливий вихід з ладу акумуляторної батареї.

Автомобільний

Сьогодні у вас буде відмінна реакція і хороша концентрація уваги при будь-якому розкладі на дорогах.

Кулінарний

Соус майонез Сирий жовток, гірчицю і сіль змішати і поступово, тонкою цівкою, вливати в цю суміш рослинне масло, швидко помішуючи віником і розтираючи соус. Коли масло почне густіти, потроху додавати оцет. Олія для соусу повинна бути кімнатної температури, інакше воно погано эмульгируется (змішується). Подавати соус до м'ясних, рибними овочевих страв. Соус майонез можна готувати і без гірчиці. Соус потрібно зберігати в холодному місці. Склад: Олії - 25 г, 1/4 яєчного жовтка, заправленої гірчиці - 2 г, оцет - за смаком.

Бізнес

Візьміться за підвищення свого професійного рівня, це забезпечить вам в найближчому майбутньому кар'єрне зростання і авторитет колег.

Туристичний

Ви в цей день будете вперті, вередливі і важко переносними. До всього іншого ви будете схильні лізти в чужий монастир зі своїм статутом. Загалом, якщо вам закортить відпочити саме зараз, вам настійно рекомендується вибрати собі відокремлене житло, щоб ні в якому разі не бути пов'язаним яким-небудь розпорядком дій крім того, що ви придумаєте самі собі.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт