Feedback

Гороскоп Скорпіону на 12 січня

Сьогодні 12 січня 2017, п'ятнадцятий місячний день (всх 16:47 - зах 8:17). Цей день нерідко приносить короткочасне блаженство, переміняється довгим розчаруванням, особливо в любові. Сни майже завжди виконуються.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогодні не найкращий день для спілкування зі старшими, батьки стануть наполягати на своєму, переконувати їх марно. Можливо ви дійсно отримаєте гроші і навіть не в одному місці. Спроби почати що-небудь нове не увінчаються успіхом, зустрічі, призначені на сьогодні, скасуються з незалежних від Вас причин. Приділіть більше уваги дітям.

Любовний

Нехороший день. Чи чули ви, що жінки люблять вухами, а чоловіки - очима? Нині у вас з'явиться можливість переконатися, що ця приказка справедлива далеко не завжди.

Мобільний

Для власників Nokia день сьогодні буде значно більш сприятливий для життя, ніж для власників телефонів від всіх інших виробників. Постарайтеся не проґавити свій шанс і скористатися цією обставиною по максимуму

Автомобільний

Сьогодні вам обов'язково треба відправитися в подорож, нехай не дуже далеке, але все ж це краще, ніж весь день сидіти на місці.

Кулінарний

Яблука, фаршировані сиром та родзинками Сир протерти, змішати з манною крупою, родзинками, 10 г цукру, жовтком і розтопленим маслом і серцевиною яблук. З яблук зрізати верхівку, вийняти серцевину, не прорізаючи країв, заповнити яблука сиром і запекти. Подати до столу зі сметаною і цукровою пудрою (з 5 г цукру). Склад: Яблука - 200 г, родзинки - 30 г, сир - 60 г, масла вершкового - 10 г, 1 яєчний жовток, крупи манної - 5 г, сметани - 30 г, цукру - 15 р.

Бізнес

День сприятливий для відновлення старих ділових зв'язків. Для встановлення нових партнерських відносин доведеться плідно попрацювати.

Туристичний

Зірки вам не рекомендують лише самі екстремальні з видів розваг на відпочинку - все інше вам дозволено і буде виходити відмінно, залишаючи приємні спогади. Однак не шукайте пригод на дорозі - не слід водити самому, якщо ви надасте в країні з лівостороннім рухом. Якщо вирушите в Таїланд або Великобританію, віддайте перевагу громадський транспорт

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в вересні

Інформери на Ваш сайт