Feedback

Гороскоп Скорпіону на 10 січня

Сьогодні 10 січня 2017, тринадцятий місячний день (всх 14:43 - зах 6:11). Цей день несе з собою невдачу у всіх справах. Нічого не слід робити і починати! Сни, як правило, майже всі виконуються.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогодні цілком можливі серйозні зміни в справах. Ваша прямота і відвертість допоможуть розвіяти недомовленості. Відповідний момент для візиту до лікаря за рецептом необхідного ліки. Ваш настрій покращиться.

Любовний

Навіть при тому, що вашого коханої людини ви знаєте не день і не два, сьогодні вам доведеться кілька разів дуже здивуватися нелогічності і непередбачуваності його вчинків. Вам навіть може захотітися з ним посваритися, однак постарайтеся цього уникнути: не найкращий день для сварок.

Мобільний

Для того, щоб на ваш телефон випадково не настали, достатньо всього-навсього не залишати його на землі, підлозі та інших місцях, по яких люди ходять. З іншого боку, якщо так зробити, він весь час буде прагнути туди вниз впасти.

Автомобільний

Сьогодні все буде залежати не тільки від того, наскільки добре Ви розумієте свою машину, але і від того, як Ви вмієте спілкуватися з оточуючими.

Кулінарний

Зрази манні з м'ясом В кипляче молоко з 5 г масла поступово всипати крупу, швидко помішуючи ложкою, і на слабкому вогні варити 10 хвилин, потім додати сире яйце, добре вимісити і розділити на 2-3 коржі. Одночасно зварити м'ясо двічі пропустити його через м'ясорубку, розкласти на коржі, краї з'єднати, надавши форму пиріжка, обваляти в борошні і обсмажити. Склад: Манної крупи - 50 г, молоко - 150 г, м'яса - 80 г, масла вершкового -20 г, 1/3 яйця, борошна пшеничного - 10 р.

Бізнес

Постарайтеся сьогодні все робити вчасно, період сприятливий для підписання важливих договорів, покладайтеся на інтуїцію

Туристичний

Ваш організм наполегливо вимагає сонечка і вмовляє летіти у теплі країни? Примусьте його трохи потерпіти. Справа в тому, що вам зараз краще не обиратися більше ніж на три-чотири дні, інакше ви швидко почнете нудьгувати і відпочинок не доставить ніякого задоволення. Загалом, відчуєте себе так, немов і не відпочивали. Тому і немає ніякого сенсу вирушати на пляжі. Краще трохи почекати і трохи згодом як слід повалятися біля моря під сонцем.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в вересні

Інформери на Ваш сайт