Feedback

Гороскоп Терезам на 19 листопада

Сьогодні 19 листопада 2016, двадцять перший місячний день (всх 21:38 - зах 12:36). Цей день сприятливий для поїздок і подорожей, відряджень та переїзду, але тільки наземним транспортом. Також хороший він для купівлі-продажу, підприємницької діяльності на межі ризику, для торгівлі, заготівлі продуктів про запас. Цей день веселощів в суспільстві людей. Для злодіїв, злочинців він буде невдалим і нещасливим: їх скоро знайдуть і засудять. Сни зазвичай недійсні.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Енергії у Вас сьогодні хоч відбавляй. Зросте ймовірність отруєння. Зрадити фантазіям, і Ви не пошкодуєте. Великий шанс знайти покровителя або спонсора.

Любовний

Сьогодні буде день великих навантажень, фізичних і моральних. Не забудьте побалувати себе ввечері романтичним побаченням.

Мобільний

Для ремонту мобільника, тим більш екстремального, сьогодні найкраще підійдуть вечірні присмеркові години. Так що не плануйте на цей час ніяких інших справ, і ви з успіхом втратите час у пошуках необхідних деталей.

Автомобільний

Сьогодні, будьте впевнені, що на всіх дорогах Вас буде зустрічати тільки зелене світло світлофорів і ніщо не завадить Вам потрапити туди, куди Вам треба.

Кулінарний

Голубці з грибами і яйцями Відварити капусту; потім нашаткувати цибулю, підсмажити в маслі, додати шинковані гриби і смажити ще 10-12 хвилин, після чого додати рубану зелень петрушки і круте рубане яйце. З фаршу і капустяного листя зробити голубці, залити їх сметаною і запекти. Склад: Капусти - 150 г свіжих грибів - 100 г, цибулі ріпчастої - 15 г, 1/2 яйця, масла вершкового - 15 г, сметани - 40 р, петрушка (зелень) - 5 р.

Бізнес

У спілкуванні з діловими партнерами проявіть максимальну обачність. Але не варто розривати ділових зв'язків, адже співпраця принесе процвітання вашому бізнесу.

Туристичний

Ви планували подорож в компанії декількох близьких друзів? Але, на превеликий вашому жаль, прийти до єдиної думки щодо країни призначення ніяк не вдається. Один друг неодмінно хоче в Єгипет, іншого манить Північний полюс... Не слухайте нікого і вирушайте в самоті туди, куди хочеться вам. Адже ваші друзі все одно не зможуть домовитися, а ви в результаті можете таким чином взагалі залишитися без відпочинку. До речі, поспілкуватися ви, мабуть, зможете і з попутниками.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята