Feedback

Гороскоп Терезам на 12 січня

Сьогодні 12 січня 2017, п'ятнадцятий місячний день (всх 16:47 - зах 8:17). Цей день нерідко приносить короткочасне блаженство, переміняється довгим розчаруванням, особливо в любові. Сни майже завжди виконуються.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

На цей день не варто планувати ділові зустрічі. Можливі проблеми матеріального характеру, якщо Ви дозволяли собі розслабитися, то вірогідні фінансові труднощі. Справи призначені на сьогодні, пройдуть на рідкість вдало. Намагайтеся зберігати спокійний стан душі.

Любовний

Відносини з коханою людиною можуть несподівано для вас гармонізуватися, постарайтеся не втрачати можливості поспілкуватися.

Мобільний

Сьогодні не варто залишати телефон з включеним вібратором на краю столу, інакше може бути ненавмисне падіння. Цього варто побоюватися власникам Nokia, а так само власникам інших марок.

Автомобільний

Не виключено, що доведеться спілкуватися з представниками влади, але не варто засмучуватися, головне - проявити обережність та тактовність, тоді і проблем не буде.

Кулінарний

Суп молочний з гарбузом і манною крупою Гарбуз очистити, нарізати невеликими шматками і тушкувати з водою до готовності, після чого протерти крізь сито разом з рідиною. Одночасно закип'ятити молоко, заварити в нього манну крупу, варити 10 хвилин, з'єднати з протертою гарбузом і додати цукор. Подати до столу з маслом. Склад: Молоко - 350 р, гарбуза - 100 г, крупи манної - 25 г, цукру - 15 г, масла вершкового - 10 г, води - 100 р.

Бізнес

Працюйте сьогодні, особливо ретельно, щоб домогтися успіху. Постарайтеся ретельно продумувати кожен свій крок при укладанні контрактів.

Туристичний

Найближчим часом ви збираєтеся відправитися на відпочинок з друзями? Не виключено, що ваші супутники розраховують провести час спільної поїздки зовсім не так, як ви плануєте. Щоб уникнути неприємних несподіванок і раптово не залишитися на самоті, перед поїздкою обов'язково обговоріть з друзями, чим будете займатися. Або готуйтеся до того, що компанія у вас буде тільки в процесі шляху туди і назад, а весь інший час ви будете надані самому собі.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в вересні

Інформери на Ваш сайт