Feedback

Гороскоп Терезам на 10 січня

Сьогодні 10 січня 2017, тринадцятий місячний день (всх 14:43 - зах 6:11). Цей день несе з собою невдачу у всіх справах. Нічого не слід робити і починати! Сни, як правило, майже всі виконуються.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День розташовує до ліні і може бути шкідливим для здоров'я. Якщо Ви добре попрацювали, то сьогодні зберете славний урожай. На роботі, можливо, доведеться вирішувати правові та юридичні питання, звертатися в суд. Вечір краще провести в колі сім'ї.

Любовний

Не виключено, що у вас не буде часу на спілкування з коханою людиною, будьте обережні, це може його не на жарт образити.

Мобільний

Сьогодні дотримуйтеся обережності, особливо на вулиці і особливо якщо сьогоднішня погода не відповідає вашим уявленням про ідеальну. Інакше Ваш мобільний друг може захворіти.

Автомобільний

Не виключено, що любителям швидкої їзди пощастить спілкуватися з представниками влади, сьогодні вас навіть антирадар не врятує, тому краще всього заздалегідь проявити обережність.

Кулінарний

Крем з кислого Жовток розтерти з цукром, з'єднати з розмоченої желатиной і киплячим молоком і, помішуючи, прогріти, щоб желатину розчинилася і злегка загусла; процідити і додати товчену корицю. Одночасно сметану разом з кисляком збити в піну і цівкою влити в неї розчин желатини, перемішати, вилити у форму і охолодити. Склад: Кислого молока - 100 г, сметана - 25 г, цукру - 25 г, молока - 20 г, желатин - 3 г, 1/4 яєчного жовтка, кориці - 1/10.

Бізнес

Сміливо підписуйте ділові папери. День буде дуже активний і зажадає від Вас всієї енергії.

Туристичний

Якщо ваша половинка натякає на те, що добре було б поїхати куди-небудь під пальми, не варто займатися організацією такої поїздки у величезній компанії старих друзів (особливо самотніх). Вас не зрозуміють. Краще вирушайте на відпочинок удвох з коханою людиною, навіть якщо зараз ця думка не викликає у вас особливого оптимізму. Ще по дорозі ви зрозумієте, що зробили вірний вибір, а діставшись до місця, будете просто в захваті. Відпочинок вдасться на славу.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в жовтні

Інформери на Ваш сайт