Feedback

Гороскоп Терезам на 7 січня

Сьогодні 7 січня 2017, День буде вдалим для поїздок і подорожей, відряджень та переїзду. Для людей, у цей день хворих, хвороба може виявитися дуже небезпечною. Снам, у більшості випадків, можна довіряти. Дитині, яка народилася сьогодні, не судилося зовнішня краса, тому тільки своїм розумом і знаннями, доброзичливістю і старанним працею приверне до себе увагу.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогодні слід подбати про безпеку своєї і близьких, так як зростає ймовірність отримати травму. Друзі можуть запросити в театр або в кіно. Необхідно обмежити солону, жирну і гостру їжу. Ймовірно відновлення старих серцевих прихильностей.

Любовний

Сьогодні вашій коханій людині захочеться відчути себе захищеним у вашому суспільстві, тому він буде вимагати від вас надійності і гарантій на сто років вперед. Якщо ви не готові їх дати прямо зараз, постарайтеся перевести розмову на іншу тему.

Мобільний

День пройде під знаком абсолютно безглуздих телефонних розмов. Настільки безглуздих, що, вимкнувши свій мобільник, ви заощадите багато цінного часу, нічого при цьому не втративши

Автомобільний

Не виключено, що вам доведеться зробити масу ділових поїздок, тільки постарайтеся не перевищувати допустиму швидкість.

Кулінарний

Сирники з морквою Моркву дрібно нашаткувати і тушкувати з 5 г масла і невеликою кількістю води до тих пір, поки вся рідина не випарується, після чого охолодити. Одночасно урюк дрібно порубати, а сир протерти і з'єднати з половиною борошна, частиною сметани, цукром, яйцем, урюком і морквою, все це вимішати, розділити на 3 частини, обваляти в борошні, надати форму сирника і запекти в духовій шафі, попередньо заливши сметаною. Склад: Сир - 120 г, борошна пшеничного - 30 р, 1/2 яйця, цукру - 15 г, урюку - 15 г, моркви - 20 г, вершкового масла - 10 г, сметани - 30 р.

Бізнес

День буде насичений емоціями. Люди будуть схильні вимагати від вас прояву кращих якостей. Не дозволяйте грати собою.

Туристичний

Збираючи валізи перед тим, як відправитися в подорож в цей період, постарайтеся максимально акуратно скласти речі. Навіть якщо будете збиратися у великому поспіху. Адже невідомо, як складуться обставини, коли ви прибудете на місце. Не виключено, що вам доведеться потрапити, як кажуть, з корабля на бал. І якщо всі речі у валізі будуть пом'яті, ви опинитеся в не надто приємної ситуації. До речі, захопіть з собою легкий дорожній праска, про це ви точно не будете шкодувати

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята