Feedback

Гороскоп Левам на 31 березня

Сьогодні 31 березня 2017, п'ятий місячний день (всх 7:59 - зах 23:33). Цей нещасливий день - що з воза впало, те пропало. Для злочинців він фатальний, фатальною: будь-яка акція буде розкрита і покарана.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День буде напруженим з самого ранку. На вечір можна запланувати похід до перукаря. Вам не вдасться піти від неприємного серйозної розмови. Вечір багато посветят любові і розваг.

Любовний

Присвятіть цей день перегляду ваших спільних фотографій. Це дозволить вам не тільки згадати атмосферу вашого щасливого минулого, але і зрозуміти, чого вам не вистачає в сьогоденні. До речі, саму вдалу можете зробити заставку для робочого столу: вашій коханій людині це буде приємно.

Кулінарний

Суп вівсяний протертий, на молоці з яйцем Крупу зварити у воді до готовності, протерти, прокип'ятити, заправити молоком і вершками, змішаними з яйцем та маслом. Протерті супи з інших круп готуються таким же способом. Склад: Крупи вівсяної - 40 г, вершків - 50 г, молоко - 100 р, олія - 20 р, 1/2 яйця, води - 550 р.

Бізнес

Проблем у справах не передбачається і вам не доведеться сьогодні напружено працювати весь день, але все ж не забудьте перевірити.

Туристичний

Для багатьох, цей день, буде періодом сприятливих можливостей для самовираження, роком нових починань і доленосних рішень. Наступаючий рік зажадає від Овна всій концентрації сил, здоров'я, демонстрації вміння взаємодіяти з іншими людьми. На початку року і в середині весни - у Вас все складеться якнайкраще! В цей день потрібно уважно стежити за своїм нервовим станом - у Вас є реальна загроза сильного перенапруження. Рекомендуємо Вам більше гуляти на свіжому повітрі, поєднувати різні види діяльності, більше відпочивати.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в жовтні

Інформери на Ваш сайт