Feedback

Гороскоп Левам на 10 січня

Сьогодні 10 січня 2017, тринадцятий місячний день (всх 14:43 - зах 6:11). Цей день несе з собою невдачу у всіх справах. Нічого не слід робити і починати! Сни, як правило, майже всі виконуються.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День обіцяє Вам душевну рівновагу, сприяє заходам щодо зміцнення здоров'я. Не рекомендується братися за серйозну і трудомістку роботу на службі і вдома. Після обіду Ваш настрій зміниться, Ви відчуєте себе більш зібрано, справи підуть краще. Вигідно продавати валюту.

Любовний

Послухайтеся зірок. Сьогоднішні ранок, день, вечір і ніч потрібно перебути. Просто перечекати. Все одно нічого хорошого вони у ваше сексуальне життя не принесуть.

Мобільний

Сьогодні не варто залишати мобільний телефон вдома, раптом він вам терміново знадобиться.

Автомобільний

Якщо Ви добираєтеся на роботу на власному транспорті, дійте сьогодні так само, як завжди - сідайте за кермо і вирушайте в офіс.

Кулінарний

Пудинг з кабачків і яблук Кабачки очистити, нашаткувати і тушкувати з молоком і 10 г олії до напівготовності, потім додати нарізані яблука і цукор і тушкувати ще 5 хвилин, після чого всипати манну крупу, потримати під кришкою каструлю на краю плити 5-10 хвилин і злегка охолодити; після цього додати жовток і збитий білок, вимісити, викласти у форму, змащену маслом, і запекти. Подавати до столу зі сметаною. Склад: Кабачків - 125 г, яблук - 75 г, молока - 25 г, масла вершкового - 15 г, 1 яєчний білок, цукру - 10 г, манної крупи - 15 г, сметани - 30 р.

Бізнес

Ваші ділові якості проявляться сьогодні у всьому блиску, що принесе Вам заслужений успіх.

Туристичний

Якщо ви любите хороше вино і вважаєте себе знавцем, вам у цей день рекомендуємо відправитися в так азываемый винний тур по Франції. Велика кількість дегустацій прекрасного вина, відвідування винних погребів та музею вина напевно припадуть вам до смаку. А побувати на батьківщині справжнього шампанського - в Шампані - мрія будь-якого поціновувача цього напою. Але повинні попередити: в такий поїздці потрібно намагатися дотримуватися міри, дегустуючи вино, інакше неминучі наслідки.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в вересні

Інформери на Ваш сайт