Feedback

Гороскоп Рибам на 19 листопада

Сьогодні 19 листопада 2016, двадцять перший місячний день (всх 21:38 - зах 12:36). Цей день сприятливий для поїздок і подорожей, відряджень та переїзду, але тільки наземним транспортом. Також хороший він для купівлі-продажу, підприємницької діяльності на межі ризику, для торгівлі, заготівлі продуктів про запас. Цей день веселощів в суспільстві людей. Для злодіїв, злочинців він буде невдалим і нещасливим: їх скоро знайдуть і засудять. Сни зазвичай недійсні.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогодні Ви будете надто дратівливими, повністю підкорятиметеся мінливому настрою. Актуальними стануть розподіл доходів, сплата податків і зборів. Сьогодні надовго не втрачайте дітей з очей, щоб не загубилися або не накоїли лиха. Страждаючим хворобами шлунка рекомендується виключити сьогодні зі свого меню солоне і гостре. Не будьте невдячними.

Любовний

Почекати з новими знайомствами та любовними пригодами, вони можуть виявитися не дуже вдалими, краще понудьгувати на самоті.

Мобільний

Не відключайте сьогодні мобільник, нехай все йде своєю чергою, а ви поки трохи відпочиньте і розслабтеся.

Автомобільний

Сьогоднішній день за кермом обіцяє бути легким і безпроблемним, але запасіться терпінням, на дорогах затори.

Кулінарний

Суп-пюре картопляно-морквяний на рисовому відварі Рис з 1 1/2 склянками води зварити до готовності, протерти, змішати з вареним протертим картоплею та морквою, розвести киплячим молоком, заправити жовтком і маслом. До супу-пюре рекомендується подати дрібні грінки з білого хліба. Склад: Картоплі - 100 г, морква - 75 г, рису - 30 г, масла - 20 г, молоко - 200 р, 1/2 яєчного жовтка.

Бізнес

У цей день Ви згадайте ті навички, які вже давно забулися. Починайте їх потихеньку відновлювати, і успіх прийде.

Туристичний

Для вас найголовніше в плануванні майбутньої подорожі - правильний вибір людей, в компанії яких ви зібралися їхати. Не думайте, що людина, яка постійно вередує вдома, в дорозі буде вести себе інакше. Один скиглій здатний запросто зіпсувати відпочинок вам всім. Так що задумайтеся серйозно і залиште розпещених неженок поза числа ваших супутників. І не бійтеся когось образити, повірте - невдала поїздка багато гірше чиєюсь незадоволеною міни.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята