Feedback

Гороскоп Рибам на 12 січня

Сьогодні 12 січня 2017, п'ятнадцятий місячний день (всх 16:47 - зах 8:17). Цей день нерідко приносить короткочасне блаженство, переміняється довгим розчаруванням, особливо в любові. Сни майже завжди виконуються.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День буде напруженим з самого ранку. Все, що буде відбуватися, піде Вам на користь, яким би дивним не здавалося на перший погляд. Не варто йти в гості до друзів разом з коханою людиною - вельми вірогідна сварка Вашої "другої половини" з дорогими Вашому серцю людьми. Ваш настрій покращиться.

Любовний

Сьогоднішній вечір краще провести в суспільстві людини, який вас шалено любить. Тільки з ним вам буде затишно і спокійно. І ввечері, і вночі, в яку цей вечір плавно перетече.

Мобільний

Якщо у вільний від роботи час вам захочеться ще і екстриму, то займіться ремонтом мобільного телефону.

Автомобільний

Сьогодні, будьте уважні і обережні, не здійснюйте ризикованих маневрів, а то сьогодні ви легко можете потрапити в неприємну історію.

Кулінарний

Каша вівсяна з пшеничними висівками Добре просіяні висівки всипати в киплячу воду і кип'ятити під кришкою 10 хвилин, потім додати крупу і 10 г олії, вимішати і варити на слабкому вогні протягом 2 годин. Подати до столу з молоком. Склад: Вівсяної крупи - 40 г, висівок пшеничних - 40 г, масла вершкового - 10 р, молоко - 100 г, води - 200 р.

Бізнес

Сьогодні, доробити почате і почекайте будувати нові плани. Можливо завтра Ви переосмисліть виконану роботу.

Туристичний

Вам дуже хочеться екзотики? Хочеться саме зараз, а їхати за тридев'ять земель немає ніякого бажання? Не питання - прямуйте в Португалію. На тиждень - цього часу якраз вистачить на те, щоб оглянути удосталь наявні там старовинні замки, монастирі та церкви. А якщо пощастить з погодою - то і повалятися на пляжі. Хоча це і не варто надто розраховувати, купальний костюм все ж візьміть обов'язково - а раптом?

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в листопаді

Інформери на Ваш сайт

Економте на покупках з кешбеком