Feedback

Гороскоп Рибам на 9 січня

Сьогодні 9 січня 2017, дванадцятий місячний день (всх 13:58 - зах 4:55). Цей день грунтовно нещасливий і невдалий. Нічого не слід робити чи починати, так як все це піде прахом і в результаті принесе лише втрати. Сни майже всі виконуються.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

Сьогодні Ви будете користуватися рідкісним успіхом у протилежної статі. Сьогодні спробуйте об'єктивно оцінити ситуацію, проявіть такт і добросердя. Можливі перебої в подачі електроенергії. Ви зможете зробити багато намічених справ.

Любовний

Сьогодні вам доведеться вислухати про вашому улюбленому людині безліч досить-таки невтішних відгуків, що може похитнути вашу віру в нього як у кращої людини на всьому білому світі. Втім, ця віра якщо і похитнеться, то дуже ненадовго і несерйозно.

Мобільний

Напружений день, особливо якщо ви доручили ремонт мобільного телефону близького друга, замість того щоб віднести в гарантійну майстерню.

Автомобільний

Сьогодні, будьте розсудливі. Звичайно, найбільш досвідчений і чудовий водій, а Ваш автомобіль є зразком витривалою і потужної техніки.

Кулінарний

Помідори, фаршировані телятиною З половини жовтка, олії й оцту приготувати соус майонез, змішати його зі сметаною, потім зварений круто білок порубати, а цибулю і перець дрібно нашаткувати. Відварну або смажену телятину нарізати дрібними кубиками і змішати з білками, зеленню і половиною соусу. Після цього зрізати верхівку з двох помідорів з боку стебла, вийняти з помідора серцевину, дрібно порубати і додати у фарш, яким і заповнити помідори. Перед подачею до столу полити помідори залишилися соусом і посипати рубаною зеленню. Склад: Помідори - 150 г, яловичини - 100 г, 1/2 яйця, масла рослинного - 15 г, зеленого цибулі - 10 г, кропу - 5 г, перцю зеленого (стручкового) - 10 г, сметана - 20 г, оцет - 5 р.

Бізнес

Потихеньку налаштовуйтеся на активну діяльність на наступному тижні, інакше вам доведеться нелегко.

Туристичний

Ви вирішили відправитися в розважальну поїздку великою компанією давніх знайомих? Відмінно! Тільки обов'язково ще до від'їзду візьміть на себе врегулювання одного дуже делікатного питання. Постарайтеся заздалегідь дізнатися, чи не існує між якимись людьми у вашій компанії давньої сварки. Цілком можливо, вони вирішили використати майбутню поїздку для зведення рахунків. А в такому випадку, повірте, мало нікому не здасться, і відпочинок буде непоправно зіпсований.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в жовтні

Інформери на Ваш сайт