Feedback

Гороскоп Рибам на 6 лютого

Сьогодні 6 лютого 2017, одинадцятий місячний день (всх 12:37 - зах 3:55). Це день перемоги та безсмертя. Пішов з життя людина буде довго жити в пам'яті свого народу чи навіть усього людства. Цей день доречний і для відправлення в дорогу, для початку тривалої подорожі. У чоловіків вони незначні.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День гарний, як для розумової, так і фізичної роботи. У випадку сварки, всі Ваші спроби примирити конфліктуючі сторони тільки піділлють масла у вогонь. Нові зв'язки з діловими партнерами можуть виявитися досить міцними. Будьте обережні з електроприладами.

Любовний

Будьте самі собою, не озирайтеся ні на чиї позитивні приклади і не прислухайтеся до добрих порад. Настав час гордо робити свої помилки і будувати своє особисте життя, не має аналогів просто тому, що вона ваша, а ви єдині і неповторні.

Мобільний

Сьогодні не варто вимикати мобільник на ніч. Є ймовірність втрати так необхідного Вам дзвінка.

Автомобільний

Сьогодні Вам не варто усім і кожному розповідати, куди і коли Ви збираєтеся відправитися.

Кулінарний

Бісквітні палички з гематогеном Гематоген залити холодною водою, розмішати віником і дати постояти 20-30 хвилин, після чого процідити і збити в густу піну. Жовток розтерти з цукром (20 г), з'єднати з гематогеном, всипати борошно і злегка вимішати, після чого викласти в конверт і випустити на змащений маслом лист невеликі палички; посипати палички дрібно рубаними горіхами, змішаними з цукром і випікати при помірній температурі духової шафи, а потім дати гарненько підсохнути у відкритому духовій шафі. Палички можна подати з какао або з вітамінними соками. Склад: Гематогену - 20 г, 1 яєчний жовток, цукру - 25 г, борошна - 20 г, горіхів волоських очищених - 20 г, вершкового масла - 5 г, води - 60 р.

Бізнес

Вам слід починати мислити більш гнучко, і неизбегать нового. Це принесе Вам успіх у найближчому майбутньому.

Туристичний

Вирушаючи в подорож, неодмінно дізнайтеся заздалегідь, продаються в обраній вами країні ті ліки, якими ви постійно користуєтесь (навіть якщо це легке заспокійливе). Цілком може виявитися так, що вам знадобиться рецепт на те, що будинок перебуває у вільному продажу, тобто для отримання рецепту вам буде потрібно відвідати лікаря. І на всяк випадок поцікавтеся, чи можна провозити через кордон ті таблетки, які ви захочете взяти з собою.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в грудні

Інформери на Ваш сайт