Feedback

Гороскоп Козерогам на 31 березня

Сьогодні 31 березня 2017, п'ятий місячний день (всх 7:59 - зах 23:33). Цей нещасливий день - що з воза впало, те пропало. Для злочинців він фатальний, фатальною: будь-яка акція буде розкрита і покарана.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

На службі сьогодні вам варто бути вкрай обережним і уважним. Любовні розчарування Вами будуть переноситися з працею. Ваша розторопність дозволить взятися за кілька справ відразу і кожне довести до кінця. Клопоти про надбавку до зарплати можуть виявитися немарними.

Любовний

Не квапте події! Якщо ви зізнаєтеся вашій половинці в любові - то що залишиться на завтра? Перший поцілунок, перше визнання - це такі коштовності, які треба витрачати акуратно, бо в житті кожної пари вони бувають лише один раз. Сьогодні не найкращий день для подібних витрат.

Кулінарний

Суп-пюре з цвітної капусти Картоплю і капусту нарізати на шматки, залити водою (300 г), а потім додати 5 г масла. На слабкому вогні під кришкою довести до готовності і разом з рідиною протерти крізь сито. Промитий рис покласти в киплячу воду (200 г) і варити протягом години, після чого протерти, з'єднати з супом, добре прогріти і заправити молоком. Перед подачею до столу покласти масло (шматком). Склад: цвітної Капусти - 100 г, картоплі - 100 г, рису - 20 г, молоко - 100 г, масла вершкового - 10 г, води - 500 р.

Бізнес

Укласти дуже вигідний для бізнесу угоду допоможе, як це ні дивно, випадок. Сьогодні обставини будуть мінливі

Туристичний

Зірки Вам настійно рекомендують зосередити свою увагу на острівних курортах. Причому перевагу краще віддавати тим, де зараз літо. Необов'язково за календарем - головне, щоб там було тепло. Можна з'їздити на Кубу, Канарські або Гавайські острови. Зійдуть також і Мальдіви. Порекомендували б острови Таїланду, але там зараз сезон дощів, не всім це до душі.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт