Feedback

Гороскоп Козерогам на 27 лютого

Сьогодні 27 лютого 2017, другий місячний день (всх 7:51 - зах 19:06). Цей день дуже сприятливий для наукових досліджень, для роздумів і відкриттів. Цей день вдалий для зачаття дітей і испрошения милости своєї долі. Сприятливий цей день для різного роду і характеру поїздок, відряджень, подорожей - недалеких і більш далеких і тривалих. Він хороший для переміщення, перебудови. Сни, правда, в більшій своїй частині будуть невірними.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День принесе багато тривог і хвилювань, пов'язаних з близькою людиною. Якщо Ви водите машину, будьте уважні на дорозі. Деякі, нарешті, знайдуть щось, що давно шукали. Ймовірно досягнення великого успіху в різних ділових операціях.

Любовний

День гарний. Секс частіше трьох разів на добу, звичайно, надзвичайно корисний для здоров'я. Але все ж таки постарайтеся не занадто захоплюватися, інакше можете опинитися в досить неприємній ситуації.

Кулінарний

Фрикадельки м'ясні парові М'ясо звільнити від сухожиль і жиру, пропустити два-три рази через часту грати м'ясорубки. З рису зварити на воді в'язку кашу, охолодити, з'єднати з м'ясом, отриману масу пропустити один-два рази через м'ясорубку, додати яйце, 5 г розтопленого масла, добре вибити і викласти на змащену маслом сковороду невеликі фрикадельки; потім залити їх холодною водою, прокип'ятити протягом 5 хвилин, вийняти з води і подавати з маслом (масло шматком). Склад: М'яса яловичого - 150 г, рису - 15 г, масла вершкового - 15 г, 1/6 яйця, води - 1/2 склянки (для каші).

Бізнес

Нехай з ранку сьогодні все йде своїм чередом, ви цілком можете зайняти вичікувальну позицію, але тільки до середини дня.

Туристичний

Зірки рекомендують спілкування з піднесеним. Можете оселитися в музеї. Чи в концертному залі. Але краще, мабуть, інтерпретувати цей рада дещо інакше і відправитися в гори. Навряд чи ви зберетеся на який-небудь гірськолижний курорт - достатньо буде забратися на висоті кілометр-півтора над рівнем моря, туди, де можна помилуватися дивовижними гірськими краєвидами та подихати відносно чистим гірським же повітрям. Купання в гірських річках не радимо - простынете.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам