Feedback

Гороскоп Козерогам на 10 січня

Сьогодні 10 січня 2017, тринадцятий місячний день (всх 14:43 - зах 6:11). Цей день несе з собою невдачу у всіх справах. Нічого не слід робити і починати! Сни, як правило, майже всі виконуються.

Гороскоп по знаках зодіаку

Загальний

День гарний, як для розумової, так і фізичної роботи. Ваша робота і обов'язок перед близькими поглинуть всю Вашу увагу. Вам не вдасться піти від неприємного серйозної розмови. Вечір багато посветят любові і розваг.

Любовний

Відповідний день для флірту допомогою електронних помічників: мобільного телефону, Інтернету і навіть мікрофона, якщо ви придумаєте, як його використовувати для подібних цілей. Сьогодні техніка - ваш кращий друг і головний помічник на шляху до особистого щастя.

Мобільний

Якщо Вас долають смутні передчуття чогось несподіваного, то не потрібно відключати телефон на ніч. І несподіванки самі прийдуть до Вас у будинок.

Автомобільний

Сьогодні, зірки сприяють автолюбителям, і у вас немає ніякої необхідності і далі відкладати свої поїздки.

Кулінарний

Суфле сирне з урюком і горіхами Горіхи стовкти до тістоподібного стану і з'єднати з дрібно нарубаним урюком і з сирною масою (див. рецепт N 32), потім все це вимішати, викласти у форму, змащену маслом, і запекти. Подати до столу зі сметаною. Склад: Сир - 100 г, крупи манної - 10 р, 1/2 яйця, цукру - 15 г, молока - 20 г, урюку - 30 г, горіхів волоських очищених - 25 г, масла вершкового - 10 г, сметани - 30 р.

Бізнес

День сприятливий для переговорів і зустрічей. Постарайтеся тримати ділові відносини з компаньйонами під своїм чуйним контролем.

Туристичний

Ви в найближчі дні ризикуєте забути все на світі. І якщо відсутність квитків або документів ви зможете виявити під час посадки (так, літак полетить без вас, але це не найгірше!), забута вдома кредитна картка може стати серйозною проблемою. Складіть список речей, без яких зовсім не обійтися. Перш ніж пакувати валізи, покладіть всі речі зі списку перед очима, прибирайте їх по одній, одночасно позначаючи в списку, що куди кладете.

Гороскоп от horo7.com

Поздоровлення по знаках зодіаку

Овнам
Тільцям
Близнюкам
Ракам
Левам
Дівам
Терезам
Скорпіону
Стрільцям
Козерогам
Водоліям
Рибам
Найближчі свята

Всі свята в вересні

Інформери на Ваш сайт