Feedback

8 серпня 2024

Люди які народилися 8 серпня по гороскопу Лев. В цей день святкують День військ зв'язку України 2024, З днем ангела Мирослави. Також незабаром відзначатимуть свята З днем ангела Анфіси, День фізкультурника України 2024, День працівників ветеринарної медицини 2024. Іменини 8 серпня у таких людей як Федір.

Найближчі свята

 • 8 серпня

  День військ зв'язку України 2024 - 12 привітаньДень військ зв'язку України 2024 12 привітань

  День військ зв'язку щорічно відзначається в Україні 8 серпня. Дане свято присвячено військам зв’язку оскільки є невід’ємною складовою управління Збройними Силами, його технічна основа.
  56 днів до свята

 • З днем ангела Мирослави 43 привітань

  8 серпня День ангела Мирослави. Коріння цього імені - слов'янські. Утворено воно в результаті злиття коренів "світ" і "слава". Варто відзначити, що Мирослава - жіноча форма імені Мирослав. Переклад цього імені - "переможниця". Нерідко зустрічаються і такі варіанти, як "прославлена ​​миролюбністю" і "прославляє світ".
  56 днів до свята

 • 9 серпня

  З днем ангела Анфіси 58 привітань

  9 серпня День ангеда Анфіси. У цього імені грецькі корені, в перекладі означає «квітка» чи «квітуча». Ім’я Анфіса походить від «анфос» – «квітка». У християнстві згадуються кілька мучениць і мучеників, що носять ім’я Анфіса.
  57 днів до свята

 • 10 серпня

  День фізкультурника України 2024 - 2 привітаньДень фізкультурника України 2024 2 привітань

  Свято здорового способу життя - День фізкультурника, бере свій початок з незабутніх 80-х років. На передодні його офіційного виникнення в СРСР були проведені перші, історичні Олімпійські ігри на території сучасної Східної Європи.
  58 днів до свята

 • 11 серпня

  День працівників ветеринарної медицини 2024 - 16 привітаньДень працівників ветеринарної медицини 2024 16 привітань

  Складність і багатогранність завдань сучасної ветеринарії полягає в необхідності захисту тварин від різних хвороб. Саме цій діяльності присвячено свято день працівника ветеренарної медицини.
  59 днів до свята

День ангела (іменини) 8 серпня 2024

ФедірФедір в дитинстві трохи похмурий, мовчазний і впертий. Він ніколи не виступає заводієм дитячих ігор і знаходиться іноді в стороні від однолітків. Батькам і вчителям буде особливо подобатися акуратність Федора. Речі у...
Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт

Ми в соціальних мережах