Feedback

1 лютого 2025

Люди які народилися 1 лютого по гороскопу Водолій. Незабаром відзначатимуться свята З Днем ангела Мирослава, З днем ангела Інни, Зі Стрітенням Господнім 2025, З Днем ангела Тимофія, Міжнародний день бойскаута 2025. Іменини 1 лютого у таких людей як Григорій, Федір, Макар.

Найближчі свята

 • 2 лютого

  З Днем ангела Мирослава 2025 22 привітань

  2 лютого день Мирослава. Мирослав — ім’я, відоме ще з часів Київської Русі. Воно слов’янського Походження, утворене від двох слів «мир» і «слава», тому може мати кілька варіантів перекладу: «вихваляє світ», “прославлений миролюбністю”. Деякі джерела трактують його як «переможець».
  254 днів до свята

 • З днем ангела Інни 2025 6 привітань

  2 лютого день ангела Інни. З латинської ім'я Інна трактується як «плаваюча», «бурхливий потік». За часів Скіфії цим ім’ям називали чоловіків. Тепер це жіноче ім’я вживається в багатьох країнах: Україна, Білорусь, Росія, Польща та інші.
  254 днів до свята

 • Зі Стрітенням Господнім 2025 2025 - 153 привітаньЗі Стрітенням Господнім 2025 2025 153 привітань

  Вітання зі Святом Стрітення Господнього. Стрітення відзначають на 40-й день після дня народження Ісуса Христа. У дохристиянських звичаях цей час Стрітення (Стрічення) здавна сприймається, як зустріч зими з весною. Казали, що в цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче, та сама лиходійка від свого хотіння тільки потіє.
  254 днів до свята

 • 4 лютого

  З Днем ангела Тимофія 2025 15 привітань

  4 лютого день ангела Тимофія. Ім'я Тимофій пішло від грецького "тимофеос", що в перекладі на нашу рідну мову означає " бога почитає".
  256 днів до свята

 • 5 лютого

  Міжнародний день бойскаута 2025 2025 - 13 привітаньМіжнародний день бойскаута 2025 2025 13 привітань

  5 лютого в усьому світі святкується Міжнародний день бойскаутів.
  257 днів до свята

День ангела (іменини) 1 лютого 2025

ГригорійХлопчик Григорій намагається бути хорошим дитиною. Але непосидючий характер постійно заважає йому бути спокійним. Відправившись гуляти, Григорій обов'язково повернеться зі збитими колінами, забруднений одягом....
ФедірФедір в дитинстві трохи похмурий, мовчазний і впертий. Він ніколи не виступає заводієм дитячих ігор і знаходиться іноді в стороні від однолітків. Батькам і вчителям буде особливо подобатися акуратність Федора. Речі у...
МакарМакар з народження дається багато те, про що інші мріють протягом довгих років. На жаль, не всі Макари здатні по достоїнству оцінити цей дар, тому він нерідко розтрачується даремно. Це здібні і разом з тим вперті діти з...
Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт

Ми в соціальних мережах