Feedback

Привітанн в прозі з нагоди дня фармацефта

Стало доброю традицією відзначати в середині вересня День фармацевта в Україну. І сьогодні від імені провідних фармацевтичних компаній, членів Американської торговельної палати в Україні - виробників інноваційних препаратів - дозвольте привітати фармацевтичну громадськість країни з чудовим професійним святом.

Фармацевтичний сектор Україна неухильно росте і розвивається. Ряд передових підприємств галузі вже сертифікований у відповідності зі стандартами GMP і GDP. Підвищується рівень підготовки висококласних фахівців, розширюється асортимент ліків і поліпшується якість обслуговування в аптеках.

Відбувається процес інтеграції українського фармацевтичного співтовариства в світове. І сьогодні фармринок країни неможливо уявити без новітніх досягнень у сфері фармацевтики, які стали доступними завдяки науковим розробкам найбільших міжнародних лідерів галузі. Медичний комітет американської торгівельної палати в Україні заснований в 1997 р. і з тих пір активно співпрацює з державними структурами України та громадськими організаціями.

Присутність світових лідерів фармацевтики - це не тільки доступ українських пацієнтів до інноваційних ліків і методів лікування, але і знайомство медичної та фармацевтичної громадськості з новими технологіями, підходами, стандартами, процедурами - всім тим, що можна назвати сучасною культурою галузі. Сьогодні світова фармацевтика зазнає значних змін. Новітні препарати орієнтовані не тільки на боротьбу з хворобою, але і на поліпшення якості життя, довголіття. Постійно підвищується активність самих пацієнтів, які, об'єднуючись у групи, відстоюють своє законне право на своєчасний доступ до найкращого лікування та інформації, на можливість самостійно брати участь у прийнятті рішень.Найближчі свята

Всі свята в липні

Інформери на Ваш сайт