Feedback

Масажист

10.08.2016 988

Професія масажиста затребувана в лікарнях і поліклініках, фітнес-клубах і санаторіях, спортивних організаціях, масажних і СПА-салонах. Головне завдання масажиста - дозовано, обережно і професійно надати механічний вплив на шкіру і м'які тканини без порушення суглобів і хребта. Мета такого впливу - поліпшення стану тканин і м'язів, кровопостачання, загального самопочуття. Видів масажу існує неймовірна кількість, проте умовно вони діляться на: косметичний, спортивний і лікувальний. Найчастіше масажисти спеціалізуються на конкретних видах масажу. Незважаючи на те, що у всіх масажах використовуються схожі прийоми - розтирання, розминання, вібрації та ін., при різних зусиллях результат може бути абсолютно різним ..
Масаж може бути швидким або повільним, збудливим або, навпаки, розслаблюючим, глибоким або поверхневим. Масажист може працювати руками або використовувати додаткові інструменти: камені, ігри, банки, щітки - все залежить від цілей.
Професія масажиста має на увазі наявність таких якостей, як: високий рівень відповідальності, уважність, доброзичливість, комунікабельність, фізична витривалість, хороша моторика і сильні чутливі руки.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День медичного працівника України 2024, в якому знаходиться 73 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт