Feedback

Інженер з механізації

03.08.2016 523

Інженери по механізації працюють на виробництвах або на підприємствах сільського господарства. Основне завдання інженера по механізації - комплексна автоматизація всіх важливих виробничих процесів, сприяння підвищенню технічного рівня всього підприємства. Спеціаліст попередньо вивчає всі процеси, визначає головні і допоміжні, виявляє підлягають автоматизації в першу чергу, вираховує трудомісткість ручних робіт. Після закінчення обстеження інженер складає перспективні та поточні плани з автоматизації та механізації, готує технічне завдання і техніко-економічне обґрунтування нововведення. Надалі інженер розглядає ескізні і технічні проекти, робочі креслення, бере безпосередню участь у монтажі, випробуванні та налагодження нового обладнання.
У професії інженера по механізації важливі такі якості, як: відповідальність і точність при виконанні всіх дій, стресостійкість, уважність, аналітичний розум, математичне мислення.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День енергетика 2024, в якому знаходиться 283 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Корпоративні подарунки на День енергетика

  Корпоративні подарунки на День енергетика

  Корпоративні подарунки найчастіше на професійні свята дарують працівникам відповідних підприємств їх ... 1787

 • Інженер з охорони праці

  Інженер з охорони праці

  Інженер з охорони праці відповідає за дотримання норм безпеки на ... 3016

 • Інженер-еколог

  Інженер-еколог

  Інженер-еколог спеціалізується на дослідженні і вивченні навколишнього середовища, аналізі отриманих даних, пропозицією заходів щодо зменшення шкоди ... 1444

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт

Найпопулярніше за сьогодні