Feedback

Геохімік

07.06.2016 574

Геохіміки працюють в освітніх установах, компаніях, пов'язаних з розвідкою і розробкою корисних копалин, науково-дослідних організаціях, державних установах.
В обов'язки геохімік входить: вивчення складу земної кори, хімічного складу порід і мінералів, проведення спеціалізованих пошукових і розвідувальних робіт,
виконання наукових досліджень і фіксація отриманих даних в наукових працях.
Геохімік-пошуковик визначає геохімічну карту місцевості, здійснює збір матеріалів і відправляє їх на лабораторні дослідження. Отримані дані свідчать про концентрацію хімічних елементів на ділянці, яка може свідчити про наявність цінних порід. Геохімік-мінералог описує умови утворення порід. Геохімік-петрограф займається класифікацією порід. Геохімік-кристаллограф досліджує кристалічну будову порід.
У професії важливі такі якості, як: аналітичний розум, спостережливість, гарну уяву, вміння малювати, схильність до досліджень, посидючість, фізична витривалість.

Пропонуємо Вам переглянути розділ День геолога 2024, в якому знаходиться 98 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opis

Цікаві статті

 • Географ

  Географ

  Географ - фахівець, який вивчає фізичні і економічні ... 2051

 • Геолог-нафтовик

  Геолог-нафтовик

  Геолог-нафтовик - спеціалізація в геології з пошуку місцезнаходження в надрах землі головних сучасних джерел енергії - нафти або ... 1294

 • Буровик

  Буровик

  Буровик - це фахівець з буріння ... 2224

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт