Feedback

З Міжнародним днем сім’ї!

20.01.2016 590

Завдяки сім’ї розвивається держава, міцніє благополуччя її народу. Адже ми з Тобою добре знаємо: буде лад у родині — буде й у державі.
А наскільки цікавими та особливими є звичаї у кожній сім’ї! Підкидання куті до стелі на Різдво і зворушлива пісня за родинним столом, лагідне пробудження дітей вербовою гілочкою Вербної Неділі і тиха розмова за розмальовуванням писанок сприяють дружбі та злагоді в оселі.
Сім’я — джерело добра та злагоди, берегиня давніх традицій предків та всього розумного, світлого, вічного, що наповнює наше життя яскравими фарбами та позитивними емоціями.
Друже, сьогодні неодмінно привітай своїх близьких з Днем сім’ї. Вони напевне про нього забули. А Твій маленький сюрприз, як от родинне фото, листівка, чи солодощі, зроблені своїми руками, приємно здивують та подарують Твоїм найріднішим людям гарний настрій і масу задоволення.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Міжнародний день сімей 2023, в якому знаходиться 60 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: pustunchik

Цікаві статті

 • День сім'ї: святкуємо тепло і затишно

  День сім'ї: святкуємо тепло і затишно

  Обов'язково привітай своїх рідних — цілком ймовірно, що це стане для них сюрпризом, бо ж не всі знають чи пам'ятають про цей ... 1635

 • Сім «Я»

  Сім «Я»

  Слово «сім’я» поєднує в собі два маленьких слова: «сім» і «я», ніби хизується: «Нас багато, ми разом, ми одне ціле. У нас один за всіх і всі за одного». І справді, сім’я — це насамперед люди, які живуть під одним дахом, разом ділять радощі та біди, залюбки приходять один одному ... 1533

 • Бережи і шануй!

  Бережи і шануй!

  Саме в родині ми робимо свої перші кроки, тут вчимося любові та милосердю, звідси стелиться нам дорога в самостійне ... 1635

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт