Feedback

Ідеї ​​для сюрпризів до дня народження

24.03.2014 2015

На день народження близької людини можна подарувати йому стандартний подарунок або подарунок, про який він давно мріяв, а можна подарувати сюрприз. Ось кілька ідей різних сюрпризів, які досить прості у виконанні.

Візьміть аркуш ватманського паперу і за допомогою клею і ножиць виготовте колаж з фотографій іменинника. Добре буде, якщо ви зможете роздобути хоча б по одній фотографії кожного року життя винуватця торжества. Між фотографіями розмістіть сліди ніг, від дитячих до того розміру, який у іменинника зараз, а також атрибути різних періодів його життя - від соски - пустушки, брязкалець і плюшевих ведмедиків до тих девайсів, якими він користується в даний час.
Такий колаж стане приємним сюрпризом для іменинника та гарною розвагою для гостей. Для демонстрації колажу можна використовувати стенд, схожий на той, що використовують на виставках. Придбати його можна в компаніях, в чиї послуги входить будівництво стендів.

Можна зробити солодкий сюрприз. Берете плитку шоколаду, улюбленої плитки шоколаду, акуратно розпаковуєте її, тримайте в теплі. Потім голкою пишете на плитці поздоровлення і побажання, також акуратно її запаковувати, охолоджуєте і даруйте імениннику.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Поздоровлення з 35 річчям на ювілей, в якому знаходиться 43 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт